Інфраструктура Хрещатого постає з руїн

Наша громада як і наша держава за останні кілька років невпинно розвивалась та йшла вперед, будуючи дороги, ремонтуючи та відкриваючи лікарні, садочки, школи. Проте все це було перервано одним страшним словом - війна.

14:16 06.01.2023

Кіптівська сільська рада щиро дякує Міжнародному благодійному фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив» за підтримку та наданій невідкладній допомозі для облаштуваня сучасною побутовою технікою прихистків (місць компактного поселення) для осіб з числа ВПО.

16:23 14.12.2022

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно російської агентки, яка передавала розвіддані про переміщення підрозділів ЗСУ

Слідчими Управління СБ України в Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно мешканки одного з прикордонних селищ, яка передавала ворогу розвіддані про переміщення та дислокацію підрозділів ЗСУ в регіоні.

11:10 14.12.2022