Дата: від до Скинути

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Чернігівської області змагатися за призи в конкурсі для Вікіпедії

З 1 по 31 жовтня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже одинадцятий раз. Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

10:57 26.09.2022

Гроші на власну справу: ветерани та їхні сім’ї  можуть отримати фінансову підтримку бізнесу

Гроші на власну справу: ветерани та їхні сім’ї можуть отримати фінансову підтримку бізнесу

Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування ветеранського бізнесу. Відтепер ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

15:17 21.09.2022

#ВАРТО

Другою, більш масштабною програмою підтримки ветеранського бізнесу на сьогодні є програма #ВАРТО.  Український ветеранський фонд фінансуватиме ветеранський бізнес на суму від 500 тисяч гривень до мільйона.

15:16 21.09.2022

Наслідки COVID-19 для вагітних

Коронавірусна‌ ‌хвороба‌ ‌може‌ ‌стати ‌особливо‌ ‌небезпечною‌ ‌для‌ ‌жінок,‌ ‌які‌ ‌готуються‌ ‌стати‌ ‌мамами.

14:53 15.09.2022