Навчання у вищих та фахових передвищих військових навчальних закладах.

У Чернігівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розпочато роботу з підготовки військових кадрів офіцерського та сержантського складу. З цією метою проводиться відбір та оформлення документів бажаючих навчатися у вищих та фахових передвищих військових навчальних закладах.

09:44 03.05.2022

Мінреінтеграції затвердило Перелік громад, що розташовані в районах проведення бойових дій або які є тимчасово окупованими

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Наказом від 25.04.2022 №75  затвердило Перелік територіальних громад, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 25 квітня 2022 року ЗАВАНТАЖИТИ

08:51 29.04.2022

Мінрегіон надав роз’яснення щодо фіксації руйнувань для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану

Мінрегіон надав роз’яснення щодо проведення аварійно-відбудовних чи аварійно-ремонтних робіт та інших першочергових відновлювальних робіт для фіксації руйнувань і подальшої ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану.

08:50 29.04.2022

Інформаційна довідка щодо забезпечення діяльності суб’єктів господарювання у галузі бджільництва в умовах правового режиму воєнного часу

Діяльність органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в умовах воєнного часу: Указами Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 та від 18 квітня 2022 року № 259 на всій території країни введено воєнний стан з 24 лютого 2022 року з відповідним подовженням до 25 травня 2022 року, з можливістю тимчасового, на період дії правового режиму воєнного стану, введення обмеження прав і законних інтересів громадян, юридичних осіб в межах та обсязі, які передбачені статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (далі – Закон про воєнний стан).

14:04 27.04.2022

У В А Г А !

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

08:47 21.04.2022