A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Дата: від до Скинути

Головне про навчальний рік що минає

      Навчальний рік, що минає був багато в чому не простий для всіх  учасників освітнього процесу. Пов`язане це, звичайно ж, із пандемією коронавірусу та наступними карантинними обмеженнями. Відверто кажучи коли тільки-но почали говорити за можливе введення карантину, майже всі учні раділи додатковим канікулам,  і до слова сказати, раділи і деякі вчителі, адже вважали що матимуть невеликий перепочинок. Проте дуже скоро всі зрозуміли, що цей карантин надовго і почуття радості  змінилось почуттям невизначеності: Що робити? Як робити? З ким? Так, вимушений перехід на дистанційну форму освіти став викликом для всіх учасників освітнього процесу – дітей, батьків і вчителів. Усі виявились морально, психологічно, технічно та багато в чому професійно не готовими тривалий час працювати у такому режимі. І це абсолютно закономірно! Адже згадаймо як вчилися наші діти!? Звикли, що протягом 35-45 хвилин їх увагою керує вчитель, а тепер учні опинились у ситуації, коли їм самим потрібно сісти, взяти до рук книгу чи зошити та почати виконувати вправи. Зрештою, домашня обстановка сама по собі не сприяє освітньому процесу, адже так склалось вже на підсвідомості, що школа – це робота, а дім – відпочинок, тож цілком зрозуміло, що вдома хочеться відпочивати. Перебороти цю «домашню лінь» буває дуже важко навіть дорослим, а що вже говорити про дітей. До того ж і ресурси у різних дітей – також різні, як технічні (різноманітні гаджети, наявність швидкісного Інтернету) так і психологічно, адже деякі діти і до впровадження карантину мали схильність до самостійної пізнавальної діяльності – інші ж потребують додаткових стимулів із боку батьків, а батьки не завжди мають для цього час і натхнення, і у деякій мірі, їх також можна зрозуміти.             

08:59 19.05.2020

Найбільше щастя бути батьками

Всі ми знаємо що 15 травня вся країна відзначала Міжнародний День сім’ї. Кожна сім’я по-своєму унікальна, кожна має свою неповторну історію, у кожної родини свій рецепт щастя. Хтось прагне до статків, або високих посад, а для когось найбільше щастя – бути батьками. Саме про таку родину сьогодні і хочемо розповісти.

08:56 19.05.2020

Важлива інформація для осіб які отримують соціальну допомогу в Управлінні соціального захисту населення

Управління соціального захисту населення Козелецької райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до листа-завдання Міністерства соціальної політики України № 4427/0/2-20 від 31.03.2020 року розроблено програмне забезпечення для виконання масового перерахунку по продовженню строку виплати допомог до 01.06.2020 року у раніше призначених розмірах.

12:44 14.05.2020

Який він День Перемоги 2020

День Перемоги, День перемоги над фашизмом у Другій світовій війні або ж День пам’яті та примирення – не так важливо як ми назвемо це свято, бо головне – пам’ятати про подвиг наших дідів та прадідів, які ціною власного життя здобули для нас Велику Перемогу.

16:58 08.05.2020

Нагороди знайшли своїх героїв

Зовсім нещодавно, відзначалась 34 річниця, аварії на Чорнобильській атомній електростанції  і хоч  карантинні обмеження ніби знівелювали цю подію, та як відомо нагороди завжди знаходять своїх героїв. Особливо коли ці герої справді заслуговують визнання.

16:31 07.05.2020

В Кіптівській ОТГ ведуться роботи з благоустрою

Вже майже два місяці вся держава перебуває на карантині, зачинені більшість магазинів,  комунальних установ,  люди знаходяться в режимі самоізоляції проте  органи місцевої влади продовжують свою роботу майже у штатному режимі, адже потрібно забезпечувати життєдіяльність громади, наповнення її бюджету та благоустрій.  Адже рано чи пізно карантин закінчиться і наші громадяни не повинні побачити розбиті дороги, захаращені смітники, зарослі кладовища і т.д.  Тим більше роботи на цей рік було заплановано дуже багато і одним із пріоритетних напрямків знову ж таки був благоустрій  і таке болюче для всіх питання – дороги. Звісно ж про будівництво нових шляхів, чи капітальний ремонт не йдеться, бо вся країна на карантині, працюємо в режимі «антикризовий бюджет», адже нещодавно Урядом нашої держави були прийняті зміни до бюджету, за якими державна підтримка громадам зійшла майже на нуль. Але як би там не було потрібно виживати, і більше того виконувати заплановане на початку року.

14:41 06.05.2020

До 75-річчя Великої Перемоги історія одного ветерана

У 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні знову відбуватимуться  заходи з відзначення цієї події, хоч і значно обмежені через карантин, шануватимемо учасників війни. Але чи багато їх залишилось!? Ветеранів тієї війни, найстрашнішої війни за історію людства. Кожного року вони відходять у вічність. Все менше залишається тих, хто був безпосереднім учасником бойових дій, бачив всі жахи війни та може розповісти про все те нам…, не заради цікавості, а щоб пам’ятали той подвиг, який здійснили наші діди заради нас.

15:22 05.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора