Новини громади

Завершився фінал VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

З 12 по 14 вересня у місті Ужгороді пройшли фінальні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». До фіналу вийшли майже 300 чоловіків і жінок, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які змагались у шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах.

16:49 18.09.2018

17 вересня - День Рятівника

Напевно не існує більш небезпечної та відповідальної професії ніж рятувальник. Люди, які присвятили себе цій професії – це люди з великої літери, вони повністю віддають себе роботі, жертвують своїм здоров’ям, а подекуди і життям, а також постійно перебувають в очікуванні тривоги, адже саме в цей момент комусь може знадобитися допомога.

14:34 18.09.2018

Стартував фінал VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві "Сила духу"

12 вересня в Ужгородському спортивному комплексі «Юність» урочисто відкрито шосту Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу». Фінальному етапу заходу традиційно передували відбірні регіональні змагання, що відбулись у всіх областях та місті Києві. Цього року у них взяли участь 2269 спортсменів-аматорів, що представляли 267 команд міст та районів. З початку заснування спартакіади показник масовості зріс в 1,5 рази.

16:38 17.09.2018

День фізкультури та спорту, або змагання майбутніх олімпійських чемпіонів

Традиційно в другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Найкращий час для проведення різного роду змагань та естафет присвячених цьому дню, погода майже завжди чудова, що звісно ж покращує настрій спортсменів.

17:07 11.09.2018

Вчитись - по новому! В школах Кіптівської ОТГ пролунав перший дзвоник

З чим у вас асоціюється вересень? Звісно ж зі святом Першого дзвоника. Цей навчальний рік вже зараз можна назвати особливим, адже систему шкільної освіти повністю реформовано, тепер учні будуть навчатися в Новій Українській Школі (НУШ).

14:21 04.09.2018