Новини громади

Участь в грантових проектах - запорука розвитку громад

Ще декілька років тому слово децентралізація викликало у населення більше запитань, ніж відповідей. Для пересічних мешканців, особливо в селах, ця реформа взагалі була чимось незрозумілим, дехто з людей взагалі відкрито говорили мовляв «…чергова витівка влади нічого з цього не вийде».

08:33 19.02.2019

Добрі справи легко робити разом!

17 лютого – День спонтанного вияву доброти. Хтось в цей день надсилає вітальні листівки, а хтось робить реальні справи! Олена Василівна Таранова, яка вже не перший раз ініціює збір гуманітарної допомоги для хлопців, які воюють на Сході України, разом з небайдужими жителями Кіптівської ОТГ, відправила черговий вантаж гуманітарки в зону проведення ООС.

12:33 18.02.2019

Торгівля людьми-одна з найактуальніших проблем сучасного світу

Одна з найактуальніших проблем сучасного світу – торгівля людьми. На теперішній час масштаби цього виду злочинної діяльності набули таких вражаючих розмірів, що за оцінками експертів торгівля людьми за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками та є другим за прибутковістю видом злочинної діяльності.

16:26 08.02.2019

Презентували результати проекту "Агросільрозвиток"

Минулої п’ятниці Кіптівську об’єднану територіальну громаду відвідав фахівець з оцінки, навчання та моніторингу американської компанії DEXIS CONSULTING GROUP Макс Шанстрьом, який вивчав результати реалізації в громаді проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

14:51 05.02.2019

У Кіптях відбувся схід села

30 січня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді розпочалася низка сходів жителів сіл. Протягом січня-березня в усіх 12 населених пунктах громади посадовці прозвітують про свою роботу за минулий 2018 рік.

10:10 05.02.2019