Новини громади

Привітання депутата Чернігівської облради Ірини Грозенко з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні земляки, дорогі ветерани! 8 та 9 травня для України дні скорботи, пам’яті та гордості. Ми низько схиляємо голови перед жертвами нацистського режиму, перед усіма воїнами, які хоробро протистояли загарбникам. Ми щиро пишаємося, що наші діди та прадіди, наші воїни - українці з честю виконали свій військовий обов'язок, зробили свій вагомий внесок у звільнення європейських народів від нацистського рабства та стали тими героями, які вибороли перемогу у Другій світовій війні. Вони довели, що Україна – це країна самовідданих, мужніх людей. Вже 4 рокі  в нашій державі є нова традиція відзначення перемоги у Другій світовій війні. 8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій. Приклади відваги та доблесті героїв тієї війни спонукають нас героїчно боротися і у сьогоднішній неоголошеній війні з російським агресором. Низький уклін вам, дорогі ветерани, низький уклін усім, хто ціною неймовірних зусиль дав нам вічний урок мужності. І через багато десятиріч ми вчимось у вас відданості своїй країні та незламного духу у боротьбі за неї. Україна боролася і перемогла у Другій світовій війні. Україна переможе й сьогодні!

08:54 08.05.2019

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) 2019 р.

У будь-якій країні світу  державна система освіти не може бути без національного виховання громадян. Виховання завжди має конкретно історичну національно-державну форму вираження. Україна має козацьку ідею, як традиційну основу для виховання патріотизму. Гра “Сокіл” (“Джура”) – чудовий приклад цьому, вона захоплює та об’єднує  всіх і дорослих і дітей, хоча підготовка до неї  є хвилюючою та складною. У цьому році на території       міського парку селища Козелець 25 квітня  відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри"Сокіл"("Джура"). Гра проходила задля відродження славних традицій наших предків, патріотичного духу козацтва, вивчення історії рідної держави, обміну досвідом та знаннями між учнями закладів освіти.

10:50 03.05.2019

Відбулись військово-польові збори

Військово-патріотичне виховання: є складовою системи національного виховання та системи сучасної освіти і передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил цілеспрямований, організований процес формування готовності юнаків старшого шкільного віку до служби в Збройних Силах -   саме це передбачено програмою предмету «Захист Вітчизни».

14:44 24.04.2019

Футбольний сезон 2019 в Кіптівській ОТГ відкрито!

Минулої суботи в Кіптівській об’єднаній територіальній стартував футбольний сезон 2019 якого з нетерпінням чекали як самі гравці, так і вболівальники. Урочисте відкриття сезону 2019 відбулося на стадіоні в Кіптях, незважаючи на гарячу пору року, захід зібрав силу-силенну глядачів, і не дарма, адже захід обіцяв бути дуже цікавим. Відкриття розпочалося з товариського матчу між дорослою та юніорською командами громади. В запеклій боротьбі перемогла звісно ж «дружба», але гравці позмагалися на славу, особливо старалися юні футболісті, які до речі зовсім не поступалися своїм старшим товаришам, у вмінні забивати голи.

11:37 23.04.2019

Озеленили лікарську амбулаторію

День довкілля таке важливе для нашої країни свято, відзначається щороку в третю неділю квітня, і це дуже символічно, адже саме в квітні природа активно пробуджується від зимового сну, і як ніколи потребує нашої уваги.

14:31 20.04.2019

Про життєвий шлях Василя Бруханди - заслуженого працівника охорони здоров'я

«Вік звікувати – не в гостях побувати», так завжди любить починати розповідь про свій життєвий шлях, житель села Кіпті, заслужений працівник охорони здоров’я Української РСР -  Бруханда Василь Васильович.

16:36 12.04.2019

«Володіння іноземною мовою – одна із ключових компетенцій сучасної освіти» Рубрика освіта

Сучасний світ дуже цікавий, різноманітний, багатий на можливості та дуже швидко змінюється. Важливо допомогти дитині швидко адаптовуватись до нових подій, реалій, а також використовувати на повну усі можливості. Однією з запорук цього є знання іноземних мов, яке дасть дитині не тільки загальний рівень розвитку, а і в майбутньому можливість подорожувати, пізнавати нові культури, знайомитись з новими людьми, і що дуже важливо в наш час –  суттєвий «плюс» під час пошуків роботи. Англійська мова зараз «повсюдна» та «міжнародно?універсальна», оскільки її знає більшість населення земної кулі і у сучасному суспільстві вона набуває статусу «обов’язкової»

16:32 12.04.2019