Новини громади

Особливості укладення договору добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  для отримання субсидії

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомляють, що Державна фіскальна служба України листом від 19.10.2018 № 32462/7/99-99-13-02-01-17 «Про надання роз’яснення» (далі – Лист № 32462) щодо укладення договорів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – Договір) повідомила наступне.

16:49 02.11.2018

Протягом жовтня проведено 12 спільних перевірок з метою виявлення неоформлених працівників

Наразі тривають спільні перевірочні заходи, які проводяться спільно Головним управлінням ДФС та Управлінням Держпраці у Чернігівській області з метою легалізації ринку праці у регіоні.

16:48 02.11.2018

Податкова знижка для платника податку із статусом внутрішньо переміщеної особи

Законом України від 06.09.2018 №2530-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» внесено зміни  до статті 166 «Податкова знижка» Податкового кодексу України.

12:47 31.10.2018

До уваги платників податків

Повідомити про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців можна на «гарячу лінію» ДФС   Державна фіскальна служба приділяє особливу увагу заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах».

16:28 29.10.2018

Дякуємо всім небайдужим

Виконком Кіптівської сільської ради висловлює щиру вдячність всім небайдужим жителям Кіптівської об’єднаної територіальної громади за збір гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок вибухів на військових складах, що на Ічнянщині.

15:30 26.10.2018

Чергове засідання робочої групи по передачі лісів КП "Чернігівоблагроліс" у комунальну власність громад

23 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки документів щодо передачі районних дочірніх підприємств комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради до комунальної власності міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

17:07 23.10.2018

14 жовтня - День захисника України

14 жовтня в Україні відзначають одразу три свята. Перше – День Покрови Пресвятої Богородиці, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Ці свята виникли одне за одним та дуже пов’язані між собою.

09:41 17.10.2018