Новини громади

Талановита молодь - багатство громади

Талант лише десять відсотків успіху, все інше - постійна робота над собою та розвитком своїх здібностей, про це як ніхто інший знає Маргарита Бойко – директор Прогресівського Будинку культури, вокалістка-самоучка, яка постійно шукає шляхи вдосконалення, і до речі, їй це досить непогано вдається, про що свідчить не одна нагорода в різних вокальних конкурсах.

09:45 26.02.2019

Дозвілля активних жінок

Змістовне дозвілля не тільки для молоді, а й для людей старшого покоління! Таким девізом у своїй роботі керуються працівники культури Кіптівської сільської ради. Але якщо для школярів та молодих людей організовується маса заходів і спортивних, і культурних, проводиться гурткова робота, то для старшого покоління, окрім загальних заходів, які відбуваються в громаді та відвідин бібліотеки, зайнятися більше нема чим. Звісно, в весіняно-літній період ситуацію рятують городи та онуки, які приїжджають на канікули, а взимку, дозвілля пенсіонерів обмежується переглядом телевізора.

17:01 25.02.2019

Участь в грантових проектах - запорука розвитку громад

Ще декілька років тому слово децентралізація викликало у населення більше запитань, ніж відповідей. Для пересічних мешканців, особливо в селах, ця реформа взагалі була чимось незрозумілим, дехто з людей взагалі відкрито говорили мовляв «…чергова витівка влади нічого з цього не вийде».

08:33 19.02.2019

Добрі справи легко робити разом!

17 лютого – День спонтанного вияву доброти. Хтось в цей день надсилає вітальні листівки, а хтось робить реальні справи! Олена Василівна Таранова, яка вже не перший раз ініціює збір гуманітарної допомоги для хлопців, які воюють на Сході України, разом з небайдужими жителями Кіптівської ОТГ, відправила черговий вантаж гуманітарки в зону проведення ООС.

12:33 18.02.2019

Торгівля людьми-одна з найактуальніших проблем сучасного світу

Одна з найактуальніших проблем сучасного світу – торгівля людьми. На теперішній час масштаби цього виду злочинної діяльності набули таких вражаючих розмірів, що за оцінками експертів торгівля людьми за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками та є другим за прибутковістю видом злочинної діяльності.

16:26 08.02.2019