Новини громади

Дата: від до Скинути

Як працюють підрозділи міграційної служби Чернігівської області в умовах «червоної» зони

Друзі! Звертаємо увагу, що з 00:00 годин понеділка 29 березня на території Чернігівської області запроваджено "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення прийняла 27 березня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

08:18 05.04.2021

Соціальні робітники Кіптівської громади отримали новеньки велосипеди від Народного депутата України Бориса Приходька

Кілька тижнів тому, на одній із зустрічей із Народним депутатом України Борисом Приходьком, від директора Центру надання соціальних послуг Кіптівської територіальної громади Галини Лось надійшло прохання придбати велосипеди для соціальних робітників. Адже, щоб обслужити підопічних, доставити їм необхідні товари, виконати їхні замовлення соціальним робітникам доводиться долати кілометри бездоріжжя й добряче крутити педалі і тому веломашини швидко зношуються.

15:01 02.04.2021

Розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Повідомляємо Вас про те, що 07.04.2021 об 12.00 год. за допомогою програми ZOOM буде проведено онлайн семінар з питань державної підтримки: застосування норм Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, відповідно до змін, що внесені постановою КМУ № 185 від 10.03.2021.

14:18 02.04.2021

Основні аспекти оформлення трудових відносин. Переваги працевлаштування найманих працівників через Державну службу зайнятості

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

12:12 02.04.2021

Запобігання випадків отруєнь бджіл.

Повідомляємо, що з метою запобігання випадків отруєнь бджіл в сезон 2021 року при обробітку сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами та для дієвої комунікації бджоляр-агровиробник розроблені інформаційні матеріали стосовно дій учасників процесу які допоможуть захистити інтереси бджолярів і сільгоспвиробників, зробити обопільний бізнес успішним.

12:11 31.03.2021

Результати узагальненого відбору підручників закладами загальної середньої освіти Кіптівської сільської ради (4 та 8 класи)

16:56 26.03.2021