Дата: від до Скинути

Напередодні професійного в Кіптівській територіальній громаді привітали працівників соціальної сфери

Щорічно з 1999 року,  в першу неділю  листопада, в Україні відзначають День працівника соціальної  сфери. Варто відзначити, що це професійне свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки керуючись службовим положенням, але і по велінню совісті і поклику душі. Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби.

10:57 08.11.2021

Відділення поліції 1 (смт. Козелець) Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області повідомляє, відповідно до ст. 3 Конституції України людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Ст. 29 Основного закону України, проголошує, що кожна людина має право на свободу та особисту недоторканість. У комплексі невід'ємних прав і свобод людини і громадянина важливе місце займає статева свобода, а всебічне забезпечення статевої недоторканості вважається виміром цивілізаційної зрілості  суспільства, його здатності створити умови для гармонійного розвитку підростаючого   покоління.

14:47 01.11.2021

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста. За даними слідства, посадові особи Управління капітального будівництва Чернігівської міськради провели публічні закупівлі на понад 218 млн грн. Усе це - для будівництва та реконструкції дитячих садків, закладів охорони здоров’я та спортивних залів й майданчиків у Чернігові. Переможцями у тендері стали «партнерські» комерсанти.

12:29 29.10.2021