Дата: від до Скинути

День адміністратора та дев’яту річницю створення центрів надання адміністративних послуг відзначив колектив Кіптівського Центру надання адміністративних послуг.

День адміністратора центру надання адміністративних послуг – професійне свято, яке в Україні відзначають 6 вересня. У 2019 році працівники багатьох ЦНАП вперше святкували його неофіційно, бо указ про його встановлення був затверджений Кабінетом Міністрів України лише у травні 2021 року. Хоча вже близько десяти останніх років роль адміністраторів у системі забезпечення функціонування сервісної держави зростає надзвичайно швидко.

08:47 08.09.2021

У закладах освіти Кіптівської територіальної громади пролунали перші дзвоники

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом Першого дзвоника, яке завжди було особливою подією як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Саме першого вересня починається навчальний рік в школах. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто цього річ  вийшов на фінішну пряму.

08:38 02.09.2021

Відбулась традиційна серпнева конференція освітян Кіптівської територіальної громади

Вже традиційним атрибутом перед початком кожного навчального року освітяни збираються разом, аби підбити підсумки року минулого та визначити пріоритети розвитку освітянської галузі на рік прийдешній.

10:05 30.08.2021