Дата: від до Скинути

Кіптівська територіальна громада відсвяткувала 30-ту річницю Незалежності України та 6-ту річницю від дня свого заснування

Серпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Прапора та День Незалежності України, до того ж у Кіптівській територіальній громаді це ще і річниця її створення. Тож зайве буде говорити про те, що святкування було надзвичайно урочистим та захоплюючим.

09:55 30.08.2021

Визначено 300 кращих громад України, Кіптівська територіальна громада серед них

Цього року Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» провів дослідження інституційної спроможності  і сталого розвитку 1416 із 1469 громад України, за результатами якого опублікував список трьохсот кращих малих та середніх громад України із населенням до 150 тисяч жителів. Із приємністю можемо констатувати, що Кіптівська територіальна громада увійшла у цей список.

09:49 30.08.2021

В Кіптівській громаді відкрито поліцейську станцію

Сьогодні 18 серпня в селі Прогрес Кіптівської територіальної громади відкрито поліцейську станцію. Відкриття відбулося в межах реалізації проекту співпраці територіальної громади із Національною поліцією України, за підтримки Посольства США, що передбачає функціонування поліцейської станції та поліцейського офіцера громади.

15:13 18.08.2021

Кіптівську територіальну громаду з робочим візитом відвідав губернатор

Сьогодні 12 серпня Кіптівську територіальну громаду з робочим візитом відвідали голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус та голова Чернігівської районної державної адміністрації Василь Тройна.

15:44 12.08.2021