Козелецький район, Чернігівська область

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять шоста ( позачергова) сесія сьомого скликання )

27 червня 2018 рік

с. Кіпті

№ 733 -26/VII

Про внесення змін до Плану(Програми)

соціально- економічного розвитку

Кіптівської об’єднаної територіальної громади

на  2018 рік

З метою створення умов для економічного розвитку сільської ради, розвитку агропромислових підприємств, малого та середнього бізнесу, соціальної сфери та інфраструктури на селі, залучення та активізації стимулів до зростання рівня оплати праці та збільшення індивідуальних доходів громадян, враховуючи рекомендації постійних комісій з питань  планування  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємства, сфери  послуг  та інвестиційної діяльності та питань освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення, керуючись підпунктом 22 пункту 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Кіптівська сільська рада   вирішила :

1.Внести зміни до  Плану(Програми) соціально - економічного розвитку Кіптівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, затвердженої рішенням 20  сесії  7 скликання від  22.12. 2017 № 536-20/VII ( зі змінами та доповненнями рішення № 592-21/VII від 02.02. 2018 року, рішення №622-23/VII від 23.04.2018 року, рішення № 691-25/VII від 12.06. 2018 року), а саме  Додаток 1 до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Кіптівської сільської ради  на 2018 рік викласти в новій редакції, (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  планування  фінансів , бюджету  та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємства,  сфери  послуг  та інвестиційної  діяльності.

Сільський голова                                                                                     В.В. Кучма

Додаток 1

ПЕРЕЛІК

пріоритетних інвестиційних проектів житлово-комунального та соціально-культурного призначення, будівництво або реконструкція, яких передбачається здійснити у 2018 році

Назва об’єкта

Орієнтовна вартість об’єкту,

тис.грн.

Дже­рела

фінансування

1.Реконструкція будівлі фельдшерського пункту  під лікарську амбулаторію з використанням енергоефективних технологій в с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області.(друга черга)

Кошти сільського бюджету, інші джерела фінансування передбачені законодавством

2. Капітальний ремонт Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Прогрес Козелецького району Чернігівської області (Створення комфортного освітнього простору, як складової реалізації Концепції «Нова українська школа» )

1 499, 471

Кошти субвенції  з державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ - 1 450,00 тис. грн.;

за кошти місцевого бюджету - 49,471 тис. грн.

3. Будівництво спортивного комплексу для активного відпочинку в с. Прогрес  Козелецького району Чернігівської обл.

Кошти сільського бюджету, кошти ДФРР

4. Теплова модернізація будівлі лікарської амбулаторії в с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області (капітальний ремонт) з улаштуванням прилеглої території.

1 240, 486

Кошти субвенції  з державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ - 1161,9 тис. грн.;

за кошти місцевого бюджету – 78, 586 тис. грн.

5. Капітальний ремонт системи опалення із застосуванням енергоефективних технологій в будинку культури с. Прогрес Козелецького району Чернігівської області

Кошти сільського бюджету, інші джерела фінансування передбаченні законодавством

6.Співфінансування поточного ремонту   автомобільної дороги Кіпті –Літочки –Київ на ділянці Кіпті-Савинка, автомобільної дороги Димерка – Борсуків та Прогрес –Підлісне- Вовчок

Кошти сільського бюджету

7. Розробка генерального плану зонування території с. Прогрес Козелецького району Чернігівської області.

Кошти сільського бюджету, інші джерела фінансування передбачені законодавством

8.Закупівля шкільного автобуса

Кошти субвенції з державного бюджету (1000),  кошти сільського бюджету(500)

9. Реконструкція вузла обліку природного газу Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Прогрес по вул. Гедройця, 7, Козелецького району Чернігівської області

Кошти сільського бюджету

Примітка: Обсяги фінансування можуть бути уточнені після виготовлення  проектно-кошторисної документації.

Секретар сільської ради                                                               В.М. Кучма