16.08.2016

Рішення сільської ради №№ 200-9/VІІ «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів сільською радою, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету»

21.12.2016

Рішення сільської ради №276-11/VII «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування , а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету»

14.02.2020

Рішення сільської ради №1570-41/VII «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету.»