Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2019 рік

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять четверта сесія сьомого скликання)

28 травня 2019 рік

с. Кіпті

№ 999-34/VII

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів сільської ради на 2019 рік

Відповідно до ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року, з метою забезпечення прозорості у сфері господарської діяльності в частині планування, підготовки проектів регуляторних актів, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2019 рік (Додаток № 1).

2. Виконавчому комітету Кіпітівської сільської ради (секретар виконкому Кучма В.М. ) забезпечити оприлюднення даного рішення  на офіційному сайті сільської ради  в 10-денний  термін  з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Кіптівської сільської ради об’єднаної територіальної громади з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, промисловості, підприємництва та сфери послуг  фінансування сільської ради.

Сільський голова                                                                                  В.КУЧМА

Додаток №1

рішенням тридцять четвертої сесії

сьомого скликання сільської ради

№ 999-34/VІІ від 28.05.2019 р.

діяльності з  підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2018 рік

№/ п/п

Назва проекту регуляторного акту

Мета прийняття проекту                      регуляторного акту

Термін підготовки проекту регуляторного акту

Відповідальні

за розробку проекту  регуляторного акту

1.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Кіптівської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевих податків та зборів при формуванні бюджету, встановлення доцільності та обґрунтованості розмірів ставок місцевих податків та зборів, забезпечення відкритості та прозорості дій органу місцевого самоврядування

ІІ квартал

2019 року

Постійна комісія  з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, промисловості, підприємництва та сфери послуг  фінансування сільської ради