Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2020 рік

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сорокова сесія сьомого скликання)

17 грудня 2019 року

с. Кіпті

№ 1441- 40/VII

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів сільської ради на 2020 рік

Відповідно до ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року, з метою забезпечення прозорості у сфері господарської діяльності в частині планування, підготовки проектів регуляторних актів, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2020 рік (Додаток № 1).

2. Виконавчому комітету Кіпітівської сільської ради (секретар виконкому Кучма В.М. ) забезпечити оприлюднення даного рішення  на офіційному сайті сільської ради  в 10-денний  термін  з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Кіптівської сільської ради об’єднаної територіальної громади з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, промисловості, підприємництва та сфери послуг  фінансування сільської ради.

Сільський голова                                            Володимир КУЧМА

Додаток №1

рішенням сорокової сесії

сьомого скликання сільської ради

№ 1441- 40/VII від 17.12.2019 р.

діяльності з  підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2020 рік

№/ п/п

Назва проекту регуляторного акту

Мета прийняття проекту                      регуляторного акту

Термін підготовки проекту регуляторного акту

Відповідальні

за розробку проекту  регуляторного акту

1.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Кіптівської  об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевих податків та зборів при формуванні бюджету, встановлення доцільності та обґрунтованості розмірів ставок місцевих податків та зборів, забезпечення відкритості та прозорості дій органу місцевого самоврядування

2020 року

Постійна комісія  з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, промисловості, підприємництва та сфери послуг  фінансування сільської ради

2.

Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Кіптівської сільської ради (об’єднаної територіальної громади)

Реалізація державної політики у сфері регулювання містобудівної діяльності, реалізація повноважень органів місцевого самоврядування, удосконалення взаємовідносин між органами місцевого самоврядування та замовниками будівництва, встановлення більш прозорого та чіткого регулювання порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Кіптівської сільської ради

3.

Про внесення змін до  регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Кіптівської сільської ради

Створення зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг суб’єктами звернення, забезпечення вільного доступу суб’єктам господарювання та населенню до інформації щодо порядку, умов, строків, вартості (у разі платності) адміністративних послуг, а також до інформації про стан, хід та результати розгляду заяв/клопотань/звернень у відповідних адміністративних органах, мінімізація корупційної складової за рахунок зменшення або відсутності безпосереднього спілкування суб’єктів звернень з представниками адміністративних органів, запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг та підвищення якості їх надання,  удосконалення взаємодії виконавчих органів, місцевих дозвільних органів, посадових та службових осіб цих органів у сфері організації надання адміністративних послуг.

2020 року

Постійна комісія  з питань прав людини, законності,  депутатської діяльності та протидії корупції.

Секретар сільської ради                                                                          В.М.Кучма