Проект сільського бюджету на 2019 рік

с. Кіпті

№  92

Про проект сільського бюджету на 2019 рік

Відповідно до підпункту 1 пункту “а” статті 28 та підпункту 1 пункту 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, норм Бюджетного кодексу України виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Схвалити проект сільського бюджету на 2019 рік, що додається.

2. Фінансово-бухгалтерському відділу Кіптівської сільської ради (Корогод І.І.) спільно з постійною комісією сільської ради з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку (Ондюк Р.Б.), відділами Кіптівської сільської ради, керівниками підприємств, установ та організацій опрацювати проект сільського бюджету на 2019 рік та внести на розгляд сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря сільської ради Кучму В.М., заступника сільського голови Грищенка В.М., фінансово-бухгалтерський відділ Кіптівської сільської ради (Корогод І. І.) та постійну комісію сільської  ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Ондюк Р. Б.).

Секретар сільської ради                                                               В.М. Кучма