Як нас знайти

АДРЕСА ЦНАПу: Чернігівська область, Козелецький район, село Кіпті, вул. Слов'янська, 36, 1 поверх (приміщення Кіптівської сільської ради).

КОНТАКТИ :

Начальник відділу ЦНАП - Державний реєстратор - Юрченко Роман Олександрович тел. 3-73-49.

Головний спеціаліст з реєстрації місця проживання - Адміністратор відділу ЦНАП (с. Кіпті) - Копистко Анастасія Миколаївна -3-73-49.

Спеціаліст - Адміністратор відділу ЦНАП (с. Прогрес) - Додатко Ірина Вікторівна - 3-63-42.

Спеціаліст - Адміністратор відділу ЦНАП (с. Новий Шлях) - Устименко Наталія Анатоліївна -3-54-33.

Спеціаліст - Адміністратор відділу ЦНАП (с. Вовчок) - Ондюк Раїса Борисівна -3-75-57.

Спеціаліст - Адміністратор відділу ЦНАП (с. Підлісне) - Кремчанін Ганна Григорівна - 3-75-32

Спеціаліст - Адміністратор відділу ЦНАП (с. Олбин) - Юрченко Світлана Михайлівна - 3-81-40

Факс - 3-73-25

Електронна адреса: kiptisr@meta.ua

ГРАФІК РОБОТИ:

Понеділок - четвер з 08:00 до 15:00;

П'ятниця з 08:00 до 20:00;

Центр працює без перерви на обід;

Вихідний - субота, неділя.