Законодавча база

Конституція України

Закон України "Про державну службу"

Закон України "Про соціальну работу з сім'ями, дітьми та молоддю"

Закон "Про внесення змін до Закону України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю"

Закон України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

Закон України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні"

Закон України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії"

Закон України "Про соціальні послуги"

Закон України "Про охорону дитинства"

Закон України "Про запобігання та протидію домашньому насильству"

Закон України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей"

Постанова КМУ від 21 листопада 2013 р. №  895 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах».

Постанова КМУ від 21 листопада 2013 р. №  896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)».

Наказ Міністерства соціальної політики України від 13.07.2018 № 1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах».