Законодавча база

Конституція України

Закон України "Про державну службу"

Закон України "Про боротьбу з корупцією"

Закон України "Про соціальну работу з сім'ями, дітьми та молоддю"

Закон "Про внесення змін до Закону України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю"

Закон України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

Закон України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні"

Закон України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії"

Закон України "Про соціальні послуги"

Закон України "Про охорону дитинства"

Закон України "Про попередження насильства в сім'ї"

Закон України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей"

Постанова КМУ від 21 листопада 2013 р. №  895 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах».

Постанова КМУ від 21 листопада 2013 р. №  896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб).

Наказ Міністерства соціальної політики України від 09.07.2014 № 450 «Про затвердження форм обліку соціальних послуг сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах».