A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ, НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ ТА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

 

УКРАЇНА

  КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

08 липня  2019 року                      с. Кіпті                                            № 47

 

Про координаційну раду з  питань

запобігання та протидії домашньому

насильству і насильству за ознакою

статі та протидії торгівлі людьми

 

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 грудня 2017 року № 2229, п.п.23, 25 Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», Постанови від 24 лютого 2016 р. № 111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» з метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради вирішив:

1.Утворити  координаційну раду щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству  за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми (далі –координаційна рада) у складі згідно з додатком 1.

2.Затвердити Положення про координаційну раду, що додається.

( додаток 2.)

3.Відповідальність за координацію діяльності структурних підрозділів Кіптівської сільської ради щодо здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми покласти на заступника сільського голови з фінансово-економічних та соціальних питань Корогод Ірину Іванівну.

4.Визначити начальника служби у справах дітей сільської ради Бриль Ольгу Михайлівну відповідальною за роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства.

5.Відділу культури, сім’ї, молоді та спорту сільської ради ( Дубик І.В.), відділу освіти сільської ради (Пузирному С.С.), службі у справах дітей (Бриль О.М.), спеціалісту 1 категорії по роботі з сім’ями, дітьми та молодю ( Ткаченко М.Д.), директору Центру надання соціальних послуг сільської ради ( Лось Г.А.), старостам населених пунктів сільської ради: Лось В.М., Шрамченко Т.М., Грузд С.І., Грищенко Л.О., Додатко І.В, забезпечити надання допомоги і захист постраждалим особам, зокрема дітям, від домашнього насильства  і насильства за ознакою статі, а також проведення роботи з кривдниками відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

6.Старости населених пунктів Кіптівської сільської ради  є персонально відповідальними за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території підпорядкованих населених пунктів.

7. Рішення виконавчого комітету сільської ради № 01 від 21.01.2019 року «Про координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.» визнати таким, що втратило чинність.

8.Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Кучму В.В.

 

 

Сільський голова                                                                           В. КУЧМА

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора