Як подати письмове звернення до сільської ради

Звернутися з письмовим зверненням до сільської ради (відповідно до Закону України «Про звернення громадян») Ви можете за адресою: 17050, сКіпті , вулиця Словянська 51а, Кіптівська сільська рада , або передати його особисто секретарю сільської ради каб. 2 у приміщенні сільської ради за вказаною  адресою.

Керівники сільської ради ведуть особистий прийом громадян згідно з графіком. Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах із заявником.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у письмовій формі (заяві).

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).