Субсидії з 1 травня 2021 – нові правила нарахування

Уряд прийняв постанову №420 від 14 квітня 2021 року, якою посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

16:44 05.05.2021

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма обговорив зі священниками громади регламент проведення великодніх та поминальних заходів

28 квітня 2021 року за ініціативи Кіптівського сільського голови Володимира Кучми відбулася зустріч з панотцями – настоятелями храмів, які знаходяться на території населених пунктів Кіптівської територіальної громади.

14:36 28.04.2021

Перший пішов! В Кіптівській громаді перший військовослужбовець-строковик отримав підйомні

З 2021 року в Кіптівській територіальній громаді почала працювати абсолютно нова Програма, яка має назву «Підтримка військовослужбовців, які звільнені з лав Збройних сил України в 2021 році в зв’язку з закінченням терміну проходження строкової військової служби». Згідно цієї програми кожен військовослужбовець який звільнився в запас в 2021 році, при наявності всіх документів зазначених в паспорті програми, отримує від сільської ради п’ять тисяч гривень так званих «підйомних». Кошти надходять військовослужбовцю на особистий картковий рахунок і використати їх можна на свій розсуд.

12:44 28.04.2021

В Кіптівській територіальній громаді відбулися заходи по вшануванню ліквідаторів аварії на ЧАЕС

26 квітня 1986 року… 1 год. 23 хв. На четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС лунає потужний вибух, який спричиняє руйнування частини реакторного блоку і машинного залу. Сталась найбільша у світі техногенна  катастрофа… Проте ті перші, хто прибув на ліквідацію пожежі про це ще не знали. Не знали про справжню небезпеку і ті, хто ліквідовував наслідки аварії наступні кілька місяців, скидав радіоактивні частини зруйнованого реактора, вивозив на захоронення техніку, здійснював будівельні роботи та десятки тисяч інших, хто ціною свого здоров’я рятував людство від ще більшої ядерної катастрофи.

14:25 26.04.2021

Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу у період карантину

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

12:44 19.04.2021