Увага вакансія!

Кіптівська територіальна громада запрошує на роботу фельдшера (медичну сестру) до Надинівського фельдшерського пункту.

21:20 16.03.2021

В Кіптівській територіальній громаді закінчилася низка сходів жителів громадян

Насамкінець звітували в центральній садибі громади – Кіптях. 11 березня у приміщенні місцевого будинку культури зібрались жителі села та керівництво громади, щоб підбити підсумки минулого року та окреслити плани та перспективи розвитку у 2021 році.

15:21 12.03.2021

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Управління Держпраці у Чернігівській області -  є запобігання використанню незадекларованої праці у сферах: торгівлі товарами та послугами, транспорту, сільського господарства, будівництва, тимчасового розміщування та організації харчування

17:01 11.03.2021

Передостанній схід села відбувся в Новому Шлясі

10 березня у приміщенні місцевого будинку культури, відбувся схід жителів села Новий Шлях.  Відкрила схід громадян новопризначена староста Інна Борисенко, яка у своїй доповіді проаналізувала статистичні дані населення, згідно з якими у селі проживає 535 осіб, з яких 34 дошкільнят, 66 дітей дошкільного віку, 126 пенсіонерів. За минулий рік померло 4 людей, а народилась одна дитина.

16:10 11.03.2021

Подвійне свято відбулось у Кіптівській територіальній громаді

Дійсно подвійне свято відзначала Кіптівська сільська територіальна громада цими вихідними. Не просто вітали жінок з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня,  але ще і відкривали  оновлену, відремонтовану глядацьку залу Кіптівського сільського будинку культури. На урочистості з’їхались жителі із всіх населених пунктів Кіптівської громади, було також чимало і гостей. Багато хто навіть із місцевих із острахом та подивом заходив до зали, не впізнаючи її: «Останній раз я тут була ще коли подруга виходила заміж, і тут був звичайний собі клуб, звичайна сцена, нічого особливого а зараз я зайшла і отримала масу вражень», - говорить староста сіл Хрещате та Гальчин, Катерина Подкур.

16:26 10.03.2021