Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

10:24 10.02.2022

Нам важлива ваша думка

Будь ласка, приділіть кілька хвилин свого часу на заповнення анкети ,щодо діяльності клубних закладів . Відділ культури, сім`ї, молоді та спорту проводить опитування з метою виявлення рівня задоволеності мешканців Кіптівської територіальної громади якістю надання послуг клубними установами. Уважно прочитайте питання і всі пропоновані варіанти відповіді на нього.  Анкета анонімна. Своє прізвище вказувати не потрібно. Отримані дані будуть використані в узагальненому вигляді. Посилання на опитування.

16:37 08.02.2022

В Кіптівській ТГ розпочалися сходи громадян. Першими відзвітували у Хрещатому

Вже традиційно, в кінці січня на початку лютого розпочинаються сходи жителів сіл, які є  однією з форм безпосередньої участі громадян у вирішенні проблем місцевого значення, адже саме вони  забезпечують якісний діалог між владою та громадськістю. Цього року розпочало низку сходів жителів громадян село Хрещате.  Зазначимо, що цей населений пункт тільки рік як у складі Кіптівської територіальної  громади, проте  вже відчутні перші зміни на краще, про що і звітувала староста села Катерина Подкур

15:19 07.02.2022

?? До уваги ветеранів, членів їх родин, членів родин загиблих та усіх, на кого поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»!

12:59 03.02.2022