Професія моєї мрії

20 грудня в Козелецькій дитячій бібліотеці відбувся  інтерактивний захід "Професія моєї мрії". Це спільний захід Козелецької районної філії Чернігівського ОЦЗ та дитячої районної бібліотеки. Захід приурочений до 31 річниці створення Державної служби зайнятості.Учасники заходу мали можливість переглянути виставку малюнків, книжкову виставку «Азбука професій» з ляльковими персонажами різних професій,  розгадували загадки про професії, обговорили малюнки призерів та лауреатів конкурсу  "Професія моєї мрії».

10:10 23.12.2021

Ви запитуєте - ми відповідаємо

Інформуємо, що протягом листопада 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 269 дзвінків, а всього з початку року – 4238 (2020 рік – 3755). Проаналізувавши Ваші звернення, хочемо надати роз’яснення на одне із частих запитань: «Чи готовий мій паспорт?».

10:20 21.12.2021

В Кіптях відкрили новий дитячий садок

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система нашої освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало ще п’ять років тому перед Кіптівською територіальною громадою та послідовно реалізовувалось протягом останніх років.

15:06 20.12.2021

Щиро дякуємо Народному депутату України Борису Приходьку за надані подарунки

Кожна дитина мріє про свято та подарунки, а особливо у переддень Дня Святого Миколая, який вважається  покровителем малечі. А завдання нас, дорослих зробити все можливе, аби хоча б часточка дитячих мрій втілилась в їх житті.

16:23 17.12.2021