Дата: від до Скинути

Представники ДСНС провели з працівниками Кіптівської ТГ навчання щодо створення добровільного пожежного руху

Вчора інспектор ВЗНС Чернігівського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області Коляденко Андрій Володимирович провів з працівниками Кіптівської територіальної громади бесіду з питань розвитку добровільного пожежного руху на території громади.

09:02 08.09.2022

У цьому опалювальному сезоні маємо подбати про економію ресурсів та збереження тепла  – Олександр Слобожан

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан в ефірі 24 каналу розповів про особливості підготовки до опалювального сезону в приватних будинках і багатоповерхівках.

12:37 02.09.2022

ПСИХОЛОГІЧНА ТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ.

Хто може отримати психологічну та правову допомогу? Люди з інвалідністю, близькі родичі та опікуни(-ки), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.  Яку допомогу можна отримати?

15:08 26.08.2022