A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Дата: від до Скинути

В Кіптівській ТГ привітали рятувальників з професійним святом

17 вересня Україна відзначає День рятівника. Це професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, хто ліквідовує наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захищає життя і здоров’я людей.

12:30 20.09.2021

  В Кіптівській ТГ відбувся Всесвітній день прибирання World Cleanup Day

    Минулої п’ятниці жителі більшості населених пунктів Кіптівської територіальної громади,  як і  мільйони  активістів із 180 країн світу вийшли  на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», яка проходить щороку в третю суботу вересня. Девіз акції - «Побачив? Прибери»,  головна мета прибирання - об’єднанні зусилля заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття         Ініціаторами проведення акції стали старости сіл, працівники сільської ради,  культури, освіти та просто небайдужі жителі. Прибиранням було охоплено центри населених пунктів, громадські місця та стихійні сміттєзвалища, також активісти  вирубували молоду поросль кущів та дерев, ремонтували паркани та багато іншого. Загалом цей день став  прекрасною нагодою показати своїми справами наскільки ти любиш навколишній світ, село у якому ти живеш.

09:27 20.09.2021

Чемер відсвяткував свою 355-у річницю!

У неділю, 19 вересня, у Чемері відбувся день села. Навіть густий дощ не зміг завадити народним гулянням, що відбулись у місцевому будинку культури, у якому, до речі,  майже не було вільних місць.

08:43 20.09.2021

Привітання голови Кіптівської ТГ Володимира Кучми з Днем працівників лісового господарства

Шановні працівники лісового господарства!  Щиро вітаю вас із професійним святом! Чернігівщина славиться безмежними лісовими просторами - це особливе багатство нашої громади.  Благородна праця лісівників здавна була однією з найбільш шанованих професій, її обирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі.  Тож дозвольте подякувати за невтомну працю високо-кваліфікованим фахівцям лісового господарства, які віддані своїй справі та сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки вашій щоденній і самовідданій праці вдається зберігати і примножувати наші лісові багатства.  У цей святковий день прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, особистого щастя й сімейного благополуччя. Миру, достатку та злагоди у ваших домівках! З повагою, Кіптівський сільський голова Володимир КУЧМА

12:54 19.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора