A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Дата: від до Скинути

В селах Кіптівської громади проводять роботу щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції

Пандемія COVID-19 з кожним днем набирає все більших обертів, і якщо ще півроку тому в селах нашої громади траплялися лише поодинокі випадки захворювання на коронавірус, то зараз же ця підступна хвороба підібралася чи не до кожної домівки. Та проблема не лише в тому, що швидкість поширення цієї недуги перевищує швидкість світла, а в тому що ми стали все частіше нехтувати карантинними правилами.

16:29 12.04.2021

Кіптівська громада долучилась до міжнародної екологічної акції з озеленення планети

Цього  року у світі стартував цікавий проект «Greening of the Planet»,  згідно якого у 100 країнах  планується висадження 1 000 000 дерев. Приєдналась до нього і наша держава. Його ціль – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

15:56 12.04.2021

Працівники Кіптівської сільської ради провели профілактичну роботу щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед населення громади

Члени виконавчого комітету роз’яснили мешканцям громади яку небезпеку несе поширення вірусу COVID-19 та як можна запобігти швидкому розповсюдженню цієї страшної інфекції.

16:09 08.04.2021

Як працюють підрозділи міграційної служби Чернігівської області в умовах «червоної» зони

Друзі! Звертаємо увагу, що з 00:00 годин понеділка 29 березня на території Чернігівської області запроваджено "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення прийняла 27 березня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

08:18 05.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора