A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Про життєвий шлях Василя Бруханди - заслуженого працівника охорони здоров'я

«Вік звікувати – не в гостях побувати», так завжди любить починати розповідь про свій життєвий шлях, житель села Кіпті, заслужений працівник охорони здоров’я Української РСР -  Бруханда Василь Васильович.

16:36 12.04.2019

«Володіння іноземною мовою – одна із ключових компетенцій сучасної освіти» Рубрика освіта

     Сучасний світ дуже цікавий, різноманітний, багатий на можливості та дуже швидко змінюється. Важливо допомогти дитині швидко адаптовуватись до нових подій, реалій, а також використовувати на повну усі можливості. Однією з запорук цього є знання іноземних мов, яке дасть дитині не тільки загальний рівень розвитку, а і в майбутньому можливість подорожувати, пізнавати нові культури, знайомитись з новими людьми, і що дуже важливо в наш час –  суттєвий «плюс» під час пошуків роботи. Англійська мова зараз «повсюдна» та «міжнародно?універсальна», оскільки її знає більшість населення земної кулі і у сучасному суспільстві вона набуває статусу «обов’язкової»

16:32 12.04.2019

Крокуємо в Європу, або як в Кіптівській ОТГ будуть поводитися зі сміттям

Якщо сьогодні пересічну людину спитати «Яка проблема, на вашу думку,є зараз найбільш глобальна?» Почуємо різні відповіді: війна, мала зарплата, корупція, хто стане Президентом врешті решт… Так це важливо, але ж на частину з цього переліку ми впливу не маємо а щось уже скоро, маємо надію, вирішиться.

08:24 05.04.2019

Таланти багатодітних родин

     3 квітня в приміщенні Козелецької музичної школи пройшов вже традиційний районний етап фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини». Мета фестивалю – відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, а також виявлення та підтримка талановитих дітей. Багатодітна родина – це дружня родина, і тому не дивно, що в ній  зростають творчі діти, і учасники  фестивалю-конкурсу знову довели цю істину, вони продемонстрували свої вміння, ділилися цілим різнобарв’ям талантів: власними віршами, піснями, танцями.

08:43 04.04.2019

"Прибери і сфотографуй" адаптували всесвітньовідомий челлендж до сільських умов

Кожного року, після зимового періоду на наші вулиці і узбіччя доріг дивишся з жахом, а якщо через населений пункт, так як наприклад у Кіптях, проходить ще й траса міжнародного значення, то цей жах, як і кількість сміття тільки подвоюються. І не дивно, адже майже кожен хто їде повз село залишає про себе згадку у вигляді стаканчиків, пакетів, пляшок і іншого різного непотребу. Та і місцеві підприємці, власники магазинів, пилорам, заправок, не завжди добросовісно відносяться до навколишнього середовища та створюють стихійні сміттєзвалища прямо посеред населеного пункту. Звісно, що ця проблема не тільки нашої громади, вона актуальна в усій країні, але так хочеться ходити чистими вулицями та дихати свіжим повітрям.

10:40 28.03.2019

В Кіптівській амбулаторії запрацював сімейний лікар

Всі ми знаємо, що в серпні, до третьої річниці громади, в Кіптях було відкрито сучасну лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, але як виявилося знайти кваліфікований медичний персонал не набагато легше  ніж реконструювати фельдшерський пункт. Проте на цьому тижні, після проходження перекваліфікації, розпочав роботу сімейний лікар Коломієць Костянтин Іванович, який буде обслуговувати села: Кіпті, Гайове, Олбин, Димерка, Савинка, Борсуків, Самійлівка та Вовчок.

08:32 28.03.2019

Сьоме чемпіонство наших тенісистів!

Настільний теніс – одна з найбільш популярних і доступних розваг сьогодні. Напевно, кожен хоч раз пробував в ньому свої сили. Друга назва, «пінг понг», з'явилася порівняно недавно, в 1901-му році. Причина дуже проста: саме такі звуки видає м'ячик, коли вдаряється об ракетку, а потім – об поверхню столу. Перші згадки про цю гру відносяться до епохи середньовіччя у імператорському Китаї, тож мабуть і  не дивно, що представники цієї країни довго тримають пальму першості у світі.

12:09 25.03.2019

Від оптимізації та створення сучасного освітнього простору до освіти де вчителем може стати кожен – рецепт якісної освіти по-кіптівськи

           Якщо Ви учень, працівник освіти, батько чи мама, у яких діти ходять чи ще підуть до  школи, освітянський чиновник чи просто вам не байдужі питання освіти – то ця стаття для Вас!

08:34 25.03.2019

ПРЕЗИДЕНТ ВІДВІДАВ ЧЕРНІГІВЩИНУ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ

13 березня, Президент України Петро Порошенко із робочим візитом відвідав Чернігівщину, де відбулося засідання Ради регіонального розвитку  області. Захід відбувся за участю голови обласної ради Ігоря Вдовенка, голови обласної державної адміністрації Олександра Мисника, та керівники всіх рівнів.

11:52 14.03.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень