Новини громади

Отримати професію акушера - мій свідомий вибір

Ми знаємо багато видатних постатей, які зробили важливий внесок у державотворчість, мистецтво, науку і вважаємо їх героями. Проте цікаво те, що дуже часто поряд із нами проживають люди, які своєю сумлінною працею та ставленням до інших людей заслужили право на визнання їх заслуг перед суспільством. Саме тому ми намагаємось ще раз згадати про цих людей на шпальтах періодичних видань та публікуємо статті саме про таких жителів нашої громади.

09:53 19.06.2020

Підбито підсумки районної спартакіади закладів середньої освіти

З давніх часів добре відомий і абсолютно надійний спосіб зміцнення здоров’я та збільшення довголіття людини — це спорт.        Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і в духовній культурі суспільства. Він є незамінним засобом фізичного виховання. Мета фізичного виховання — сприяти фізичному розвиткові школярів, виховувати в учнів свідо­му дисципліну, дружбу, чесність, взаємодопомогу, інші позитивні риси моралі, вміння зосереджуватись на досягненні поставленої мети. Саме задля розвитку цих якостей і проводяться різнорівневі спортивні змагання.

10:45 01.06.2020

У школах громади пролунав віртуальний останній дзвоник

Свято останнього дзвоника – так багато традицій пов’язано із ним, здавалось би кожен із нас пам’ятає себе, як стояв на шкільній лінійці, гарно вбраний із букетом квітів та повторював про себе вірш, аби не забути у найвідповідальніший момент, слухав напутні слова від директора, батьків, класного керівника та стиха споглядав на молодших учнів, хтось із зверхністю, мовляв я вже закінчив школу і тепер дорослий, а хтось із ностальгією та бажанням ще залишитись, хоча б на рік у стінах своєї школи. Потім брав за руку дівчинку із першого класу і лунав він – останній дзвінок!!!

10:42 01.06.2020

ОБЕРЕЖНО, БОТУЛІЗМ!

Триває період домашнього консервування, яке приваблює доступністю, можливістю приготувати продукти за власним смаком, зберегти і використати дари садів та городів, зберегти м’ясо вирощених тварин та птиці, рибу любительського улову, зібрані гриби та лісові ягоди. Хочеться ще раз нагадати чим вони можуть бути небезпечні. Адже при вживанні продуктів, які були заготовлені з порушенням технологічного процесу: неякісне миття продуктів (м’яса, риби, овочів, фруктів), не дотримання температурних режимів при стерилізації та зберіганні можуть спричинити таке грізне захворювання, як ботулізм.

15:58 26.05.2020

Бути фельдшером - це не професія, а покликання

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа, а професія медика найгуманніша,  бо медики це ті хто стоїть на сторожі людського здоров’я. Хтось говорить про них як про посередників між людиною і Богом та називає їх янголами в білих халатах, адже обираючи професію медика,  стаєш частиною особливої спільноти людей - тих, хто свідомо вирішує присвятити своє життя служінню іншим. Не кожен здатен витримати таке величезне навантаження та відповідальність. Проте ті, хто лишаються в професії та продовжують чесно та віддано тримати руку на пульсі життя, гідні називатися найкращими. Наразі сьогоднішня стаття про фельдшера Вовчківського пункту здоров’я Копил Ольгу Миколаївну, яка  в повній мірі достойна поваги, адже вже 37 років (!)  рятує життя людей.

10:20 25.05.2020

Вічна пам'ять Давиденку Валерію Миколайовичу

Колектив Кіптівської сільської ради, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Народного депутата України Валерія Миколайовича Давиденка, який вчора трагічно загинув.

15:49 24.05.2020