Новини громади

Будівельників оштрафували більш як на 2 мільйони гривень за неоформлених працівників

Працівники Головного управління ДФС у Чернігівській області спільно з управлінням Держпраці у Чернігівській області у першій декаді поточного місяця провели 2 фактичні перевірки  суб‘єктів господарювання будівельної галузі та виявили порушення трудового законодавства з боку роботодавців.

12:03 19.11.2018

Роботодавці Чернігівщини почали масово реєструвати найманих працівників – протягом жовтня оформлено більше 12 тисяч осіб

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб повідомили, що у жовтні 2018 року офіційно працевлаштовано більше 12 тисяч найманих осіб. Якщо порівняти з попередніми періодами, то це у 1,5 рази перевищує показник серпня поточного року.

15:46 15.11.2018

Представники Кіптівської ОТГ взяли участь в навчальному семінарі з стратегічного просторового планування

90 представників з 30 об'єднаних територіальних громад (ОТГ) з 19 областей України, які за результатами попереднього відкритого конкурсу заявок були обрані до участі у навчальній програмі, разом з 30 фахівцями у сфері просторового планування, зібрались у Києві в рамках семінару «Вступ до стратегічного просторового планування» програми «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад». Серед них і представники Кіптівської ОТГ.

14:52 15.11.2018

День працівників сфери культури

8 листопада в районному Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Всеукраїнського  Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке з 2014 року щорічно відзначається у листопаді.

16:17 12.11.2018

Що загрожує підприємцям, які мають заборгованість з єдиного внеску?

Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу фізичних осіб–підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а також членів фермерських господарств на необхідність сплачувати єдиний внесок в термін до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз. 3 ч. 8 ст. 9 Закону про ЄСВ).

17:16 07.11.2018