Новини громади

Робити добро у складні часи!

У цей складний для нас час, коли у всьому світі від коронавірусу захворіло вже більш ніж півтора мільйони людей, десятки тисяч померли,  важливо, щоб всі ми - свідомі громадяни не тільки дотримувались запроваджених карантинних обмежень, а й допомагали один одному та тим, хто стоїть на передовій боротьби із коронавірусом. Особливо це актуально для нашої держави. Так було тоді,  вже здавалось би у далекому 2014 році, коли всі небайдужі кинулись рятувати українську державу допомагаючи хто чим може нашим воїнам, які захищали нас від агресора.

11:22 13.04.2020

Що таке торгівля людьми та куди звертатися постраждалим особам, детально у статті

Серед найважливіших прав людини, закріплених практично всіма міжнародно-правовими документами в галузі прав людини, а також Конституцією України, є право на життя, свободу, особисту недоторканність, право вільно пересуватися, вибирати  місце перебування і проживання, свобода праці та іншої не забороненої законом діяльності.      Торгівля людьми є однією з найстрашніших форм порушення основних прав і свобод людини. Незалежно від виду експлуатаційної мети, торгівля має тяжкі, а часом фатальні наслідки для постраждалих осіб. Злочин торгівлі людьми постійно еволюціонує услід за прагненнями злочинців отримати найвищі прибутки від експлуатації постраждалих.

16:55 08.04.2020

УДМС України в Чернігівській області інформує

УДМС України в Чернігівській області інформує, що у зв’язку з карантином встановлено наступний режим обслуговування суб’єктів звернення, з яким ви можете ознайомитися на лінком: https://docs.google.com/…/1RLxVHotA61-vgyNvG3PDZbZTbH…/edit…

08:39 08.04.2020

Як у Кіптівській ОТГ проходить карантин

Нещодавно Кабмін видав постанову, якою було  подовжено карантин,  більше того, введено ще суворіші обмеження щодо вільного пересування вулицями, тепер без маски на вулицю зась, під суворою забороною переміщення більш ніж двох осіб. Дивлячись новини розумієш в умовах міста ці заборони реально діють. А от що ж у нас в селі? Вирішила провести експеримент та поспілкуватися з тими кого зустріну по дорозі на роботу й з роботи.

12:51 07.04.2020

Уряд збільшив щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві на 11%

Щомісячні страхові виплати, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих на виробництві та членів їх сімей, зростуть на 11%. Відповідну постанову, розроблену Мінсоцполітики на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Кабінет Міністрів України прийняв на своєму засіданні сьогодні, 01.04.2020.

13:49 03.04.2020

Актуальна інформація про поширення COVID-19

Актуальна та оперативна інформація щодо поширення коронавірусу від Міністерства охорони здоров'я України - https://covid19.com.ua та Національної служби здоров'я України - https://nszu.gov.ua/

10:22 02.04.2020