Новини громади

Модернізація системи соціальної підтримки населення - навчальний семінар в Дніпрі

20-22 травня в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який реалізується Міністерством соціальної політики України спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, було проведено семінар для керівників і працівників структурних підрозділів 40 пілотних об’єднаних територіальних громад, в місті Дніпрі.

12:05 24.05.2019

Відбувся тренінг для жінок громади на тему гендерної рівності

23 травня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді відбувся цікавий та корисний тренінг для жіночого активу громади на тему «Впровадження гендерних підходів (рівних прав і можливостей жінок і чоловіків) у Кіптівській ОТГ». Тема звісно не нова, і жінки вже досить давно вибороли собі місце поряд з чоловіками, ніхто вже не дивується, що жінки здобувають, здавалося б, суто чоловічі професії, подекуди навіть виконують чоловічу роль в сім’ї. Але випадки домашнього насильства, дискримінація на робочому місці, ігнорування прийнятих жінками рішень нікуди не поділися, саме про те як з цим боротися, як захищати свої права і поговорили на тренінгу. Зокрема обговорили шляхи залучення жінок до прийняття рішень в громаді.

09:01 24.05.2019

Як вберегтися від шахраїв розповів працівникам Центру соціального обслуговування дільничний офіцер

Цього тижня в працівників Центру надання соціальних послуг Кіптівської ОТГ відбулася чергова, травнева нарада. Та цього разу не просто нарада з робочих питань, а справжній майстер-клас від дільничного офіцера Олега Дещенка, який навчав соціальних робітниць проводити роз’яснювальну роботу серед людей похилого віку, про те як вберегтися від шахраїв.

16:08 21.05.2019

Польські войти та бурмістри відвідали Чернігівщину

З 13 по 17 травня Польська делегація з представників 12 гмін Малопольського та Підкарпатського воєводств з робочим візитом відвідали Чернігівщину, зокрема і Кіптівську об’єднану територіальну громаду.

09:04 20.05.2019

Про життєвий шлях Валентини Лось - жінки яка присвятила себе рідному селу

Сьогодні святкує свій 55-річний ювілей Лось Валентина Михайлівна староста села Вовчок Кіптівської об’єднаної територіальної громади. Про Валентину Михайлівну можна говорити годинами, адже все своє життя вона присвятила рідному Вовчку, жителі якого не уявляють  село без свого старости, або як лагідно вони її називають «Леді Бос».

16:29 16.05.2019

Взяли участь у щорічній благодійній акції "Серце до серця"

З часу створення Кіптівської об’єднаної територіальної громади пройшло лише три роки, а добрих справ жителі цієї громади зробили чималенько. Так вже склалося, що в ОТГ проживають активні та небайдужі люди, які постійно допомагають іншим, варто лише кинули клич про допомогу. Це кожного разу підтверджує збір коштів для солдат, речей для дитячих будинків, допомога погорільцям і тяжкохворим. А ще кожної весни в усіх установах та закладах Кіптівської ОТГ проходить акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», який займається збором коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. Не порушили традицію й цього разу, назбирали майже три тисячі гривень, які були перераховані на рахунок благодійного фонду. Сподіваємося, що наш маленький вклад в цю добру справу допоможе врятувати чиєсь маленьке серденько.

15:56 10.05.2019

Святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Кіптівській об’єднаній територіальній громаді дощова та холодна погода не завадила відсвяткувати 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З самого ранку в кожному населеному пункті громади, біля братських могил, збиралися люди, щоб вшанувати загиблих в тій кривавій війні, сказати слова вдячності живим ветеранам та тим хто піднімав країну з руїн у післявоєнні часи.

14:37 10.05.2019

Пам'ять про Перемогу - житиме у віках

9 травня – День перемоги! Це та дата, яка роками була  просто закарбована у свідомості кількох поколінь.  Але із  прийняттям «декомунізаційних» законів у нас з’явилося 2 дати, пов’язані з Другою світовою війною. Перша дата — це 9 травня. Тепер це День перемоги над нацизмом у Європі у Другій світовій війні. Друга дата — це 8 травня — День пам’яті та примирення.    Проте, пам’ятаю ще років десять тому, а це на той час був 2009 рік, і до Дня перемоги, ставилися з величезною повагою, це свято було спільним для всіх країн пострадянського простору,  це була спільна трагедія і спільна радість. У всіх великих і малих містах та селах проходили урочисті паради з військовою технікою, реконструкціями боїв,  шануванням ветеранів.  Я на той час школярка, звичайної сільської школи, в якій кількість учнів навіть не доходила до сотні, ставилася до Дня перемоги з величезною повагою, всі ми готувалися заздалегідь, виготовляли своїми руками подарунки для ветеранів, покладали квіти до пам’ятника невідомому солдату, а після урочистого мітингу кожен біг до свого дідуся чи бабусі щоб привітати та подякувати їм за мирне небо. Той похід до своєї бабусі, я запам’ятала на все життя, адже вона порахувала мене вже досить дорослою і без прикрас розповіла про лихоліття війни, і хоч участі вона в ній не брала, роки окупації, постійного страху за життя залишили величезний відбиток на долі всіх хто пережив ці роки. Та найбільше з тієї розповіді мені запам’яталася фраза про те що цей подвиг нашого народу назавжди залишиться в пам’яті нащадків.

11:51 10.05.2019