Новини громади

В Кіптівській ОТГ відзначили День людей похилого віку

Чи багато потрібно людині для щастя? Кожен вкладає в це слово своє розуміння, для когось щастя – це престижна робота, квартира, машина, відпочинок на фешенебельних курортах, для когось здоров’я рідних і близьких, їхній добробут. Взагалі цей список можна продовжувати до безкінечності, особливо коли ти молодий, то хочеться всього і відразу. З роками матеріальне відходить на задній план, для людей похилого віку просте людське спілкування і є щастям, та нажаль у дітей та онуків не завжди є можливість приділити увагу своїм стареньким батькам, та й не у всіх є рідні, тому соціальні робітники, які опікуються ними, нерідко є чи не найріднішими і бажаними гостями в їхніх домівках.

13:05 04.10.2018

Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві

Вступила у дію нова редакція Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які здійснюються Фондом соціального страхування України. Дія зазначеного Порядку поширюється на потерпілих від нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання, а також осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника. Станом на сьогодні таких осіб майже  207,7 тис. Документ було затверджено рішенням правління Фонду від 19.07.2018, чинності оновлена редакція набула з 01.10.2018.

11:42 04.10.2018

День усиновлення - свято Віри, Надії та Любові

В останній вересневий день в Україні відзначається День усиновлення, і мабуть недарма він збігається з дуже світлим православним святом Днем святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

12:20 02.10.2018

Привітання Володимиру Кучмі з ювілейним днем народженням від колективу

01 жовтня відзначає 60-й  ювілейний день народження чудова, щира, порядна, досвідчена  людина, справжній патріот свого рідного краю – голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади Володимир Володимирович Кучма!

08:05 01.10.2018

Конкурс "Чернігів the best" підкорили учасники з Кіптівської ОТГ

Для Кіптівської об’єднаної територіальної громади цьогорічний вересень багатий на різного роду перемоги, діти, волейболісти, футболісти поповнили скарбничку нагород, чим всі дуже пишаються. І завершується місяць, як і розпочався з нагороди, і хоч вона не за перше місце,але все одно не перестає бути дуже вагомою.

15:41 27.09.2018

З 01 жовтня набуває чинності нова форма заяви-розрахунку для фінансування лікарняних

За рішенням правління Фонду соціального страхування України з 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ. Відповідний Порядок фінансування страхувальників було затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12.

14:49 27.09.2018