Новини громади

Сьогодні звітували у Підлісному

20 лютого відбувсь черговий схід громадян, на цей раз у селі Підлісне, де на даний час проживає близько 560 мешканців. Тут же були присутні голова громади Володимир Кучма, працівники апарату сільської ради, представники чотирьох агрофірм, які орендують землі на цій території.

16:55 20.02.2020

Фонд направив 11,3 млн грн на забезпечення медичним і постійним стороннім доглядом та побутовим обслуговуванням потерпілих

Для забезпечення потерпілих на виробництві у січні 2020 року спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом, побутовим обслуговуванням і додатковим харчуванням Фонд соціального страхування України направив 11,3 млн гривень.

15:15 20.02.2020

Відбувся схід жителів сіл Борсуків та Самійлівка Олбинського старостинського округу

Про те як живуть та які мають проблемні питання жителі найвіддаленіших населених пунктів Кіптівської об’єднаної територіальної громади говорили 19 лютого в приміщенні Борсуківського сільського клубу.

14:45 20.02.2020

Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

16:41 18.02.2020

Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду

Понад 460 млн гривень передбачено в бюджеті Фонду соціального страхування України на 2020 рік для забезпечення працюючих медичною реабілітацією. Таке лікування заплановано профінансувати для осіб, які матимуть потребу у відновленні здоров’я після інсультів, інфарктів, оперативних втручань та інших важких захворювань або травм.

15:46 17.02.2020

Афганістан - вічна пам'ять та пекучий біль

Минають дні, ідуть роки, але для кожного, хто пройшов важкими дорогами війни в Афганістані, та інших «гарячих точках», хто не раз зазирав в обличчя смерті, втрачав друзів, ті події залишились біллю у серці та назавжди закарбувались в пам’яті. Щороку 15 лютого відзначається як День  вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ із Афганістану.

08:41 17.02.2020

У Вовчку 12 лютого провели схід села

12 лютого, відповідно до встановленого графіка, відбувся схід громадян у селі Вовчок. Хочеться відмітити, що жителі цього населеного пункту досить активні, тож людей у приміщенні колись оптимізованої школи, а тепер адміністративно-культурного центру, було досить багато.

12:34 13.02.2020

В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З метою підвищення рівня зайнятості осіб з інвалідністю, залучення їх до участі у процесі інтеграції до суспільного життя, Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

14:22 11.02.2020

В Прогресі провели схід громадян

Підводили підсумки року що минув, обговорювали плани на поточний рік, ділилися проблемними питаннями на сході села в Прогресі Кіптівської об’єднаної територіальної громади, що відбувся 6 лютого.

09:20 10.02.2020