Новини громади

Дата: від до Скинути

Рекомендації щодо заповнення податкової звітності з рентної плати та екологічного податку

Згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України про визначення адміністративних центрів та затвердження територій громад областей від 12 червня 2020 року №№707-730 (далі-Розпорядження) створено 1469 територіальних громад.

11:34 18.02.2021

Державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" . Участь у вебінарі.

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

15:49 16.02.2021

10 лютого пройшов схід села у Вовчку

Справжня зимова погода зі снігопадом та морозом не завадила 10 лютого відбутися сходу села у селі Вовчок. На зборах були присутні секретар Кіптівської сільської ради Віта Кучма, заступники сільського голови Василь Грищенко та Ірина Корогод, власниця агрофірми «Луг-2011» Надія Міклухо-Маклай, яка орендує земельні паї у Вовчківців, сімейний лікар Олександр Марченко, начальники відділів освіти і культури Станіслав Пузирний та Ірина Дубик.

11:30 12.02.2021