Новини громади

У Прогресі відкрили оновлений пункт здоров'я

12 березня в погожий та сонячний весняний день у селі Прогрес Кіптівської ОТГ сталася, чи не найвизначніша подія останніх декількох років -  відкрили оновлений пункт здоров`я. На цей день місцеві жителі чекали з особливим нетерпінням, адже до створення об’єднаної громади він хоч і був, проте умови надання медичних послуг були м’яко кажучи далекі від ідеальних, адже у тоді ще місцевому ФАПі не було навіть проточної води, щоб елементарно помити руки, а найголовніше вже багато років не було тепла.

09:34 16.03.2020

Запрошуємо долучитися до розробки Стратегії розвитку Кіптівської ОТГ

Стратегія – це план розвитку нашої громади на 2020–2027 роки, з поетапним визначенням що, коли, де, з залученням яких ресурсів, в якому обсязі ми робитимемо, аби забезпечити її сталий розвиток, зрештою – добробут кожного мешканця.

17:14 10.03.2020

Найжіночніше свято, або як у Кіптівській ОТГ святкували 8 Березня

Хай там що відбувається у соціально-політичному житті держави, будь то міжнародна зустріч на найвищому рівні, чергова зміна уряду чи навіть новий невідомий вірус,  проте  8 Березня – свято всіх жінок впевнено лідирує у всіх рейтингах по значимості події. Адже численні соціологічні опитування засвідчують, що незалежно від віку та статі Міжнародний жіночий день залишається найулюбленішим святом мільйонів українців.  Не виключенням є і Кіптівська об’єднана громада, тому мабуть святкові заходи і були такі насичені цього року та відбувались протягом  передсвяткових та святкових днів у всіх установах та селах громади.

08:44 10.03.2020

Які вони жіночі обличчя Кіптівської ОТГ

Незважаючи на відому фразу Наполеона Бонапарта: «Світом правлять чоловіки…» -  всім відомо, що успішне існування будь якої установи, організації чи навіть держави в цілому неможливе без жінок. Адже саме завдяки їх  витримці, такту, організованості, а інколи і особливому жіночому шарму вдається досягти результатів там, де безсилі, здавалося б такі наполегливі та сильні духом чоловіки.

11:57 06.03.2020