Новини громади

Зелені свята: згадуємо старовинні традиції

У понеділок 5 червня 2017 року в Кіптівській публічній центральній бібліотеці було проведено годину народознавства «Ой зав’ю вінки та на всі святки», яка була присвячена святу Трійці.

08:15 06.06.2017

Святкування Дня захисту дітей

1 червня відзначаться Міжнародний День захисту дітей. Це не тільки веселе свято для самих дітей, а і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. А ще 1 червня - привід для дорослих всю свою увагу приділити дітям.

17:03 01.06.2017

Чергова нарада з представниками проекту USAID

Сьогодні в Кіптівській ОТГ після підписання пілотного проекту з організації землеустрою та впровадження стратегії місцевого економічного розвитку умовах децентралізації, відбулася перша зустріч з представниками проекту USAID.

17:25 31.05.2017

Підписано пілотний проекту з організації землеустрою та впровадження стратегії місцевого економічного розвитку в умовах децентралізації на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

При підтримці виконавчої дирекції  Чернігівського регіонального відділення  Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад  22 травня  п.р. відбувся  прес-тур до Кіптівської сільської ради. Його організатором  став  Проект USAID  «Підтримка  аграрного і сільського  розвитку» .

16:58 22.05.2017

Святкуємо День Європи в Україні

На сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є Європейська інтеграція і одним з важливих кроків до європейського суспільства є децентралізація влади. Кіптівська об’єднана територіальна громада, одна з найперших в Україні, зробила цей крок. Саме тому, ось вже другий рік поспіль в Кіптівській ОТГ відзначають День Європи в Україні.

14:24 11.05.2017