Семінар-нарада   по питанню наповнення   бюджетів ОТГ.

Семінар-нарада по питанню наповнення бюджетів ОТГ.

25 жовтня 2017 року в приміщенні Кіптівської сільської ради  за ініціативи громадської організації «Виконавча дирекція Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської  асоціації  сільських та селищних рад»  та Ніжинської ОДПІ відбулася семінар-нарада   по питанню наповнення   бюджетів ОТГ.

16:16 25.10.2017

День захисника України в Кіптівській ОТГ

13 жовтня напередодні Дня захисника України, в Новошляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було дуже людно, адже вся Кіптівська об’єднана територіальна громада зібралася щоб привітати Захисників з їхнім святом, святом мужності, патріотизму та відваги, а також щоб згадати тих хто поліг на полі бою захищаючи кордони держави від агресора.

15:44 15.10.2017

Навчальний візит представників трьох областей України

10 жовтня в рамках навчального візиту до Кіптівської об’єднаної територіальної громади завітали представники Івано-Франківської, Луганської та Херсонської областей. Це спеціалісти які займаються роботою, яка пов’язана з наданням соціальних послуг.

16:38 10.10.2017

Третє розширене засідання Робочої групи в рамках проекту "Агросільрозвиток"

03 жовтня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді, в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) відбулося третє розширене засідання Робочої групи.

16:32 05.10.2017

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

18:54 02.10.2017

День учителя-свято гідних людей

День учителя-свято гідних людей, свято мудрості, добра та самовідданої праці. Отож 29 вересня в Підлісненській ЗОШ І-ІІІ відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

17:21 29.09.2017

Святкування сіл Димерка та Савинка

В кожному селі Кіптівської об’єднаної територіальної громади вже стало доброю традицією кожного року відзначати день села. Черговим святом де побувала вся громада був день сіл Димерка та Савинка.

09:50 24.09.2017

74-річниця визволення від німецько-фашистських загарбників

Кожного року 24 вересня Козелеччина відзначає День визволення району від німецько – фашистських загарбників та вшановує пам’ять загиблих воїнів, які боролися за рідну землю не шкодуючи власного життя. І зараз, навіть через 74 роки, нам – нащадкам тих хто проливав кров за нашу свободу, не слід забувати ті буремні події.

17:05 23.09.2017