Новини громади

Сільського голову Кучму Володимира Володимировича нагороджено Грамотою ВРУ

07 грудня 2016 року на урочистому засіданні комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Кіптівського сільського голову Кучму Володимира Володимировича було нагороджено Грамотою Верховної Ради України – «За вагомий внесок у реформування місцевого  самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальних громад, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування».

12:41 08.12.2016

15-16 листопада 2016 року делегація Кіптівської сільської ради у складі голови Володимира Кучми, начальника відділу освіти Станіслава Пузирного, директора Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марини Дворак та представника батьківського комітету Прогресівської ЗОШ І-ІІІ  ступенів Катерини Орел взяли участь у міжнародній конференції на тему «Ефективне управління освітою в ОТГ. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл» у рамках реалізації шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» за сприяння Міністерства освіти і науки України Міністерства регіонального розвитку та за експертної підтримки надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Швеції в Україні Мартіна Хагстрьома.

16:20 28.11.2016

Обмін досвідом

На запрошення Асоціації міст України секретар Кіптівської сільської ради Кучма Віта Миколаївна взяла участь у форумі місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: освіта,охорона здоров’я, соціальний захист населення, адміністративні послуги», який проходив 22-23 листопада в Івано-Франківську.

15:57 28.11.2016

Закінчився Проект "Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад»

Майже рік Кіптівська об’єднана територіальна громада брала участь в Проекті «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад», який реалізується Фондом «Школа лідерів» і Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ. Перед учасниками проекту стояло завдання організувати та провести громадські консультації на тему, яка актуальна саме для громади учасника.

16:32 23.11.2016

Представники Посольства Швеції відвідали Кіптівську ОТГ

До підтримки створення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах долучився проект U-LEAD «Підтримка створення ЦНАПів в Україні». В його планах, зокрема, – відкриття не менше 24 ЦНАПів в уже створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і більше 600 центрів – до кінця 2020 року.

15:53 22.11.2016

В Кіптівській об'єднаній територіальній громаді відсвяткували День працівників сільського господарства

Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, які плекають на рідній землі найсвятіший із всіх скарбів – хліб. У нас на Україні ведеться так, що хліб у хаті – то багатство, сіль – то гостинність і щирість. Нашу Україну називають хлібним краєм, бо люди, що жили тут - українці, були великими працелюбами, вміли гарно обробляти землю і ростити на ній хороші врожаї.

12:16 21.11.2016

День працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Традиційно 9 листопада вся Україна святкує День працівників культури та аматорів народного мистецтва. У Кіптівській об’єднаній територіальній громаді також відбулися урочистості з цієї нагоди. Розпочалося святкування з привітань сільського голови Кучми Володимира Володимировича, який вручив директорам та художнім керівникам Будинків культури громади подяки, за сумлінну працю в галузі культури та активну участь в житті Кіптівської об’єднаної територіальної громади . Після пролунали вітання від Дубик Ірини Вікторівни – начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської сільської ради, а також сільських старост, які подякували працівникам культури за їх подекуди нелегку та самовіддану працю.

15:46 11.11.2016

З Днем Захисника України!

14 жовтня вся громада зібралася у святковій залі Кіптівського СБК для того ,щоб засвідчити свою повагу всім,хто носив та носить військову форму! Ми, українці, пишаємося тим, що живемо в країні, яка має назву «Козацька Україна». Наші пращури були відважними воїнами-козаками, які любили свій народ і Батьківщину. Їх нащадки  є  патріотами сьогодення – періоду незалежності України.

10:31 17.10.2016

День вчителя

Перша неділя жовтня вже давно по-праву належить людям, які мають одну із найдавніших і найважливіших професій – працівникам освіти.

09:53 03.10.2016

Cпільне виїзне засідання постійних комісій обласної ради

7 вересня 2016 р. згідно плану роботи Чернігівської обласної ради за сприяння виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення ВАССР  Ірини ГРОЗЕНКО та з нагоди першого року роботи Кіптівської об’єднаної територіальної громади відбулося спільне виїзне засідання постійних комісій обласної ради з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції і з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики

20:37 08.09.2016