Новини громади

День вчителя

Перша неділя жовтня вже давно по-праву належить людям, які мають одну із найдавніших і найважливіших професій – працівникам освіти.

09:53 03.10.2016

Cпільне виїзне засідання постійних комісій обласної ради

7 вересня 2016 р. згідно плану роботи Чернігівської обласної ради за сприяння виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення ВАССР  Ірини ГРОЗЕНКО та з нагоди першого року роботи Кіптівської об’єднаної територіальної громади відбулося спільне виїзне засідання постійних комісій обласної ради з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції і з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики

20:37 08.09.2016

1 вересня в навчальних закладах Кіптівської об’єднаної територіальної громади відбулося свято Першого дзвоника

В такт легенькому вітерцю і під шепіт опалого листя приходить до нас золотокоса осінь. А разом з нею і перше осіннє свято - День Знань. Школи Кіптівської об’єднаної територіальної громади, як і кожного року, гостинно відчинили свої двері учням та зустріли їх відремонтованими, затишними класами. Особливим і, безперечно, визначальним у житті, початок нового навчального року став для 20-ти  першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях.  Відсьогодні для них відкривається таємничий, цікавий світ шкільного життя, а для інших учнів 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових шкільних вершин.               У кожному навчальному закладі  громади були присутні представники сільської ради, які привітали вчителів, учнів та батьків із початком 2016-2017 н.р. , побажали, натхнення, творчих звершень, оптимізму та віри в майбутнє та подарували першокласникам подарунки від сільської ради.  Голова  Кіптівської сільської ради Володимир Кучма , вітаючи вчителів та учнів з початком нового навчального року, зазначив, що виконком сільської ради приділяє значну увагу розвитку галузі освіти громади та вважає освіту пріоритетним напрямком розвитку суспільства.

12:00 02.09.2016

Перша серпнева конференція працівників освіти Кіптівської об’єднаної територіальної громади

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією. Цього року вперше було проведено серпневу  конференцію працівників освіти Кіптівської об’єднаної територіальної громади 29 серпня на базі Новошляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

22:25 30.08.2016

Кіптівська об’єднана територіальна громада відсвяткувала свою першу річницю.

27 серпня 2016 року в Кіптях було людно, адже в Кіптівському будинку культури зібралися  представники  всіх 12 населених пунктів, жителі яких рівно рік тому зробили крок назустріч реформам і створили Кіптівську об’єднану територіальну громаду. Звісно це було непросте рішення, але сьогодні підвівши підсумки року разом, всі розуміють, що ступили на правильний шлях.

12:02 29.08.2016

У ВЕРТІЇВЦІ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Вже стало традицією,  за ініціативи виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, щомісячно проводити  круглі столи  з питань діяльності  об’єднаних територіальних громад. Цього разу захід відбувся у Вертіївці.

08:42 23.08.2016

16 серпня 2016 року відбулась 9 позачергова сесія Кіптівської сільської ради VII скликання.

16 серпня 2016 року  відбулась 9 позачергова сесія Кіптівської сільської ради VII скликання. Одним з основних питань на порядку денному було питання роботи  комунального підприємства «Чайка».

14:47 16.08.2016

Ефективне використання енергоресурсів- головне завдання освітянської галузі громади

Сьогодні мешканці Кіптівської громади очікують від нас втілення європейських цінностей та реалій в соціальну структуру, ставати європейцями в питанні енергозбереження – вчитися дбайливо ставитися до ресурсів, навчитися думати про питання ширше, ніж своя сім'я.

13:39 02.08.2016