A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Набуло чинності нове Положення про комісію із соцстрахування підприємства

Нова редакція Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності набула чинності 27 липня 2018 року після її оприлюднення відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України.

08:57 14.08.2018

Пам'ять про героїв живе вічно!

Він був гарним сином та братом, щирим патріотом рідної держави, тому в час коли Україна потерпала від ворожого вторгнення, просто не зміг залишитися вдома і всупереч благанням матері поїхав на Схід боронити рідну землю.

11:06 09.08.2018

В Кіптях завершується будівництво лікарської амбулаторії

Стан «вкрай тяжкий» - діагноз медицини на селі в останні роки, і не тільки через те, що не вистачає кваліфікованих кадрів, хоча ця проблема також не остання в чималенькому списку існуючих. Основною з яких є недостатнє фінансування, відсутність будь-якого медичного обладнання, та й будівлі в яких знаходяться медичні заклади, в більшості випадків, побудовані ще в 60-70х роках минулого століття. Жителі сіл вже давно перестали й сподіватися на якісь зміни в медичній галузі, але останнім часом, завдяки реформі децентралізації в Україні, в багатьох населених пунктах, які об’єдналися в громади почали будувати сільські лікарські амбулаторії.

16:42 02.08.2018

Діти - не товар

29 липня в усіх філіях Кіптівської публічної центральної бібліотеки було проведено соціально-інформаційну акцію «Діти – не товар». ЇЇ проведення було приурочене Всесвітньому Дню протидії торгівлі людьми, який відзначається з 2013 року 30 липня.

09:48 30.07.2018

Порядок поділу спільного майна подружжя

Останнім  часом до бюро правової допомоги звертаються громадяни з питанням порядку поділу спільного майна подружжя. Надаємо роз’яснення з даного питання.

10:50 26.07.2018

БІОЛОГІЧНИМ БАТЬКОМ ВИЯВИВСЯ ІНШИЙ ЧОЛОВІК. ЯК ОСПОРИТИ БАТЬКІВСТВО

На сьогоднішній день в житті трапляються випадки, коли особа, яка записана батьком дитини з’ясовує, що насправді біологічним батьком є інший чоловік. В такому випадку ця особа має право на судовий захист, і може подати позов до суду про оспорювання батьківства відповідно до Сімейного кодексу України.

17:16 25.07.2018

Розроблено дорожню карту щодо передачі лісів дочірніх підприємств КП «Чернігівоблагроліс»

Сьогодні в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді відбулося розширене засідання Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Основним питанням даного засідання було напрацювання та обговорення дорожньої карти передачі районних дочірніх підприємств комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради до комунальної власності міських, селищних та сільських рад, об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

16:12 24.07.2018

ОХОРОНА ПРАЦІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЖНИВ 2018

Найбільш травмонебезпечним періодом на підприємствах сільського господарства є проведення зернозбиральних робіт. Це зумовлено значним напруженням, збільшенням робочого часу на добу, підвищенням температури повітря, що поряд із відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку керівників, які безпосередньо відповідальні за їх виконання, призводить до помилкових дій та нехтування безпекою.

14:16 19.07.2018

Вовчок відсвяткував День села

Всі знають, що літо на селі – гаряча пора і викроїти хоч хвилинку для відпочинку дуже важко, а тим більше у вихідний день. Але з давніх-давен так повелося, День села – це привід зібратися всім разом, поспілкуватися з односельцями яких давно не бачив, або з якими просто не вистачає часу поспілкуватися буднього дня.

12:48 17.07.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень