Новини громади

Семінар-нарада в Краматорську

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма разом з виконавчим директором Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іриною Грозенко беруть участь у семінарі-нараді на тему «Формування  інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи», який проходить в місті Краматорську 6-7 липня 2017 року. Семінар проходить за сприяння проекту Unicef, який в Краматорську представляє Джованна Барберіс – голова цього проекту в Україні. Також присутні Перший заступник міністра соціальної політики Ольга Крентовська, та представник Міністерства регіонального розвитку Лілія Попова, а також голова Донецької обласної державної адміністрації, начальники департаментів та відділів Міністерства соціальної політики та Міністерства регіонального розвитку України. Основними питаннями, які будуть розглянуті на семінарі є:

12:27 06.07.2017

Працівники ЦНАПу Кіптівської сільської ради навчалися ефективно спілкуватися з відвідувачами

Більше 60 представників громад з чотирьох регіонів України пройшли навчання ефективній комунікації завдяки компоненту 2, програми U-LEAD. Представники громад освоїли прийоми ефективної комунікації, що орієнтована на людей та сприяє підвищенню довіри до держави, як сервісу для громадян. Організатори переконані, що ключовими вимогами до адміністратора ЦНАПу є розуміння свого призначення (місії) та специфіки роботи ЦНАП. А також доброзичливість і належні комунікаційні навички, оскільки це постійна робота з людьми.

19:45 05.07.2017

21-річчя Конституціії України

28 червня 2017 року в Кіптівській публічній центральній бібліотеці відбувся захід «Конституція України – оберіг духовності і демократії». Свято проходило під гаслом «Любімо свою землю, шануймо себе і свою гідність і шановані будемо іншими».

15:49 29.06.2017

Відвідали Батурин

25 червня 2017 року в місті Батурині проходило щорічне козацьке свято на яке були запрошені представники Кіптівської об’єднаної територіальної громади на чолі з сільським головою Володимиром Кучмою.

09:06 26.06.2017

Випускні вечори 2017

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому страшні контрольні і суворі вчителі. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

08:46 26.06.2017

Ознайомилися з роботою Центрів надання адміністративних послуг Київщини

22.06.2017 в рамках програми U-LEAD "Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування" Працівники ЦНАПу Кіптівської ОТГ відвідали ЦНАП Святошинського району міста Києва та ЦНАП м. Буча в Київській області. Було презентовано результати роботи центрів та організовано обмін практичним досвідом кращих практик в організації та роботі з надання адміністративних послуг.

09:07 23.06.2017

Зустріч голів об'єднаних територіальних громад Чернігівщини

21 червня Чернігівського Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій організували поїздку голів об’єднаних територіальних громад області до Кіптівської ОТГ. Гості поспілкувалися з Кіптівським сільським головою Володимиром Кучмою, членами виконкому, працівниками сільської ради та Іриною Грозенко – керівником Чернігівського регіонального відділення ВАССР, яка займається децентралізацією на Чернігівщині та знає всі нюанси цього процесу. На засіданні були обговорені існуючі проблеми і шляхи їх вирішення, також голови поділилися успіхом та тим що вдалося зробити після об’єднання.

17:26 21.06.2017

16 червня - одразу дві визначні дати

16 червня в районному Будинку культури відбулися святкування одразу двох визначних дат на які були запрошені Кіптівський сільський голова та представники громади.  По – перше це святкування Всеукраїнського дня медичного працівника, а по – друге 20-ти річчя Козелецького духового оркестру.

09:07 19.06.2017

Зустріч з американськими колегами

13 червня 2017 року в рамках проекту USAID «Агросільрозвиток» в Кіптівській сільській раді відбулася зустріч з професором Університету Міссурі Томасом  Джонсоном.

14:22 13.06.2017