Новини громади

Податкова знижка для платника податку із статусом внутрішньо переміщеної особи

Законом України від 06.09.2018 №2530-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» внесено зміни  до статті 166 «Податкова знижка» Податкового кодексу України.

12:47 31.10.2018

До уваги платників податків

Повідомити про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців можна на «гарячу лінію» ДФС   Державна фіскальна служба приділяє особливу увагу заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах».

16:28 29.10.2018

Дякуємо всім небайдужим

Виконком Кіптівської сільської ради висловлює щиру вдячність всім небайдужим жителям Кіптівської об’єднаної територіальної громади за збір гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок вибухів на військових складах, що на Ічнянщині.

15:30 26.10.2018

Чергове засідання робочої групи по передачі лісів КП "Чернігівоблагроліс" у комунальну власність громад

23 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки документів щодо передачі районних дочірніх підприємств комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради до комунальної власності міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

17:07 23.10.2018

14 жовтня - День захисника України

14 жовтня в Україні відзначають одразу три свята. Перше – День Покрови Пресвятої Богородиці, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Ці свята виникли одне за одним та дуже пов’язані між собою.

09:41 17.10.2018

Період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років включається до страхового стажу

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи. Страховим стажем вважається період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

16:29 11.10.2018

Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розмірі 100% заробітної плати

Особи, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у Революції Гідності, мають право на призначення їм допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними листками) від Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від тривалості страхового стажу. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб» від 22.05.2018 № 2443-VIII набув чинності 25 липня цього року.

16:27 11.10.2018