Новини громади

Урочистості до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Культура – найважливіша складова нашого життя. Це відображення, в різних проявах і традиціях, самобутнього духу нашого народу. Просвітницький характер працівників культури несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашої держави.

12:40 10.11.2017

Підлісненці відсвяткували День села

4 листопада естафету святкування Дня села перейняло Підлісне. Святкування саме в цей день вибрали не випадково, адже  4 листопада в селі храмове свято і всі односельчани мали змогу прийти подивитися концерт, поспілкуватися та зустріти давніх друзів та знайомих.

09:00 06.11.2017

Привітання сільського голови з Днем працівника соціальної сфери!

У першу неділю листопала ми відзначаємо особливе свято – День працівника соціальної сфери. Особливим це свято є тому, що стосується людей, які обрали для себе нелегку, але благородну справу – захищати всіх, хто цього потребує.

16:28 03.11.2017

Продовжуємо подорожувати

При Кіптівській публічній центральній бібліотеці продовжує працювати клуб мандрівників «ВОЯЖ». Цього разу керівник клубу Ірина Погоняйло, разом з постійними учасниками клубу, відвідали Свято-Троїцький монастир або ж Китаївську пустинь, яка знаходиться на півдні Києва, на околиці Голосіївського лісу.

12:10 30.10.2017

Семінар-нарада по питанню наповнення бюджетів ОТГ.

25 жовтня 2017 року в приміщенні Кіптівської сільської ради  за ініціативи громадської організації «Виконавча дирекція Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської  асоціації  сільських та селищних рад»  та Ніжинської ОДПІ відбулася семінар-нарада   по питанню наповнення   бюджетів ОТГ.

16:16 25.10.2017

День захисника України в Кіптівській ОТГ

13 жовтня напередодні Дня захисника України, в Новошляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було дуже людно, адже вся Кіптівська об’єднана територіальна громада зібралася щоб привітати Захисників з їхнім святом, святом мужності, патріотизму та відваги, а також щоб згадати тих хто поліг на полі бою захищаючи кордони держави від агресора.

15:44 15.10.2017