A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Дата: від до Скинути

ОБЕРЕЖНО, БОТУЛІЗМ!

Триває період домашнього консервування, яке приваблює доступністю, можливістю приготувати продукти за власним смаком, зберегти і використати дари садів та городів, зберегти м’ясо вирощених тварин та птиці, рибу любительського улову, зібрані гриби та лісові ягоди. Хочеться ще раз нагадати чим вони можуть бути небезпечні. Адже при вживанні продуктів, які були заготовлені з порушенням технологічного процесу: неякісне миття продуктів (м’яса, риби, овочів, фруктів), не дотримання температурних режимів при стерилізації та зберіганні можуть спричинити таке грізне захворювання, як ботулізм.    

15:58 26.05.2020

Бути фельдшером - це не професія, а покликання

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа, а професія медика найгуманніша,  бо медики це ті хто стоїть на сторожі людського здоров’я. Хтось говорить про них як про посередників між людиною і Богом та називає їх янголами в білих халатах, адже обираючи професію медика,  стаєш частиною особливої спільноти людей - тих, хто свідомо вирішує присвятити своє життя служінню іншим. Не кожен здатен витримати таке величезне навантаження та відповідальність. Проте ті, хто лишаються в професії та продовжують чесно та віддано тримати руку на пульсі життя, гідні називатися найкращими. Наразі сьогоднішня стаття про фельдшера Вовчківського пункту здоров’я Копил Ольгу Миколаївну, яка  в повній мірі достойна поваги, адже вже 37 років (!)  рятує життя людей.

10:20 25.05.2020

Вічна пам'ять Давиденку Валерію Миколайовичу

Колектив Кіптівської сільської ради, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Народного депутата України Валерія Миколайовича Давиденка, який вчора трагічно загинув. 

15:49 24.05.2020

Головне про навчальний рік що минає

      Навчальний рік, що минає був багато в чому не простий для всіх  учасників освітнього процесу. Пов`язане це, звичайно ж, із пандемією коронавірусу та наступними карантинними обмеженнями. Відверто кажучи коли тільки-но почали говорити за можливе введення карантину, майже всі учні раділи додатковим канікулам,  і до слова сказати, раділи і деякі вчителі, адже вважали що матимуть невеликий перепочинок. Проте дуже скоро всі зрозуміли, що цей карантин надовго і почуття радості  змінилось почуттям невизначеності: Що робити? Як робити? З ким? Так, вимушений перехід на дистанційну форму освіти став викликом для всіх учасників освітнього процесу – дітей, батьків і вчителів. Усі виявились морально, психологічно, технічно та багато в чому професійно не готовими тривалий час працювати у такому режимі. І це абсолютно закономірно! Адже згадаймо як вчилися наші діти!? Звикли, що протягом 35-45 хвилин їх увагою керує вчитель, а тепер учні опинились у ситуації, коли їм самим потрібно сісти, взяти до рук книгу чи зошити та почати виконувати вправи. Зрештою, домашня обстановка сама по собі не сприяє освітньому процесу, адже так склалось вже на підсвідомості, що школа – це робота, а дім – відпочинок, тож цілком зрозуміло, що вдома хочеться відпочивати. Перебороти цю «домашню лінь» буває дуже важко навіть дорослим, а що вже говорити про дітей. До того ж і ресурси у різних дітей – також різні, як технічні (різноманітні гаджети, наявність швидкісного Інтернету) так і психологічно, адже деякі діти і до впровадження карантину мали схильність до самостійної пізнавальної діяльності – інші ж потребують додаткових стимулів із боку батьків, а батьки не завжди мають для цього час і натхнення, і у деякій мірі, їх також можна зрозуміти.             

08:59 19.05.2020

Найбільше щастя бути батьками

Всі ми знаємо що 15 травня вся країна відзначала Міжнародний День сім’ї. Кожна сім’я по-своєму унікальна, кожна має свою неповторну історію, у кожної родини свій рецепт щастя. Хтось прагне до статків, або високих посад, а для когось найбільше щастя – бути батьками. Саме про таку родину сьогодні і хочемо розповісти.

08:56 19.05.2020

Важлива інформація для осіб які отримують соціальну допомогу в Управлінні соціального захисту населення

Управління соціального захисту населення Козелецької райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до листа-завдання Міністерства соціальної політики України № 4427/0/2-20 від 31.03.2020 року розроблено програмне забезпечення для виконання масового перерахунку по продовженню строку виплати допомог до 01.06.2020 року у раніше призначених розмірах.

12:44 14.05.2020

Який він День Перемоги 2020

День Перемоги, День перемоги над фашизмом у Другій світовій війні або ж День пам’яті та примирення – не так важливо як ми назвемо це свято, бо головне – пам’ятати про подвиг наших дідів та прадідів, які ціною власного життя здобули для нас Велику Перемогу.

16:58 08.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора