Новини громади

Ралізація землеустрою в Кіптівській ОТГ: завершальний етап

Сьогодні, 14 грудня Проект USAID "Підтримка аграрного та сільського розвитку" спільно з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад проводили форум  "Децентралізація, управління землями та розвиток громад" на яку були запрошені голови об’єднаних громад з усієї України. Конференція проводилася з метою поширення кращих практик та універсальних інноваційних рішень ефективного використання та захисту земель в умовах децентралізації, а також обговорення нових можливостей розвитку територіальних громад із залученням інвесторів.  Кіптівська ОТГ є першою в Україні, де реалізується даний інструментарій.

17:26 14.12.2017

Нагороджені кращі працівники сільської ради

Щороку 7 грудня вся країна відзначає День місцевого самоврядування. Це професійне свято було засновано Указом Президента України № 1250/2000 від 25.11.2000 року. Варто відзначити, що свято як таке існувало ще з 1990 року, але офіційно отримало статус лише через 10 років.

10:29 08.12.2017

Візит з обміну досвідом для фахівців соціальної сфери

Сьогодні 05 грудня 2017 року, В рамках Проекту ООН ЮНІСЕФ в Україні, до Кіптівської об’єднаної територіальної громади завітали представники об’єднаних територіальних громад Полтавської, Житомирської, Донецької, Хмельницької та Харківської областей, які працюють в соціальній сфері ОТГ.

15:10 05.12.2017

Кіптівська ОТГ - знову серед переможців

Проекти громад, що з року в рік подаються на конкурс, стають усе цікавішими і незвичними. Місцеве самоврядування, отримавши в ході децентралізації більше свободи, більше ресурсів, демонструє, що може підходити до проблем творчо і ефективно їх вирішувати. Про це йшлося на підсумковій конференції конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році.

18:15 30.11.2017

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує

Обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує про фінансування заходів щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю в межах бюджетної програми КПКВК 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів»

17:02 28.11.2017