A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Пройшла щорічна акція "МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Напередодні одного з найсвітліших християнських свят – Великодня, у чистий четвер, в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді проведено щорічну акцію «МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ».

16:24 05.04.2018

Стартував пілотний проект "Рука допомоги"

Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку реалізує пілотний проект «Рука допомоги», мета якого -  виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи. 

16:28 04.04.2018

Тематична година "Жінки, знайте свої права"

Сьогодні ми живемо в часи швидких змін. Звісно ж змінюються і взаємовідносини між чоловіками та жінками в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Утвердження гендерної рівності — важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного з нас. Інтеграція української держави у світове співтовариство вимагає переосмислення місця і ролі жінок у суспільстві, їх рівноправну участь у всіх сферах життєдіяльності, і, зокрема, в політиці і державотворенні.

14:19 02.04.2018

Творча молодь громади не перестає дивувати

Сьогодні в Козелецькому районному Будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс ім. Наталки Розумовської «Мелодії полісся». Метою фестивалю-конкурсу є відродження і зміцнення національних музичних та культурних традицій, які є складовою частиною формування у молодого покоління національної самосвідомості, а також – естетичне виховання на найкращих зразках мистецтва.

18:12 31.03.2018

Фонд соціального страхування провів реформу надання соціальних послуг

Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

17:12 21.03.2018

Підтримуємо молодіжний простір

Найкращі очікування та надії на позитивні зміни в житті ми завжди пов’язуємо з молоддю. Їхня енергія, ентузіазм, творчий підхід до вирішення складних проблем дають підстави вважати, що кращі традиції будуть продовжені.  Молодіжний простір у с. Прогрес Кіптівської об’єднаної територіальної громади потрібний для того, щоб зібрати під одним дахом молодь різного віку та різні організації. Головна ціль – створення оптимальних умов для розвитку творчої активності молоді, залучення молоді в соціальну практику та інформування про потенційні можливості її розвитку.   Цими днями серед молоді Кіптівської ОТГ пройшов флешмоб в підримку створення Молодіжного простору, території для самореалізації та самовизначення.

13:57 15.03.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень