Новини громади

Чергова нарада з представниками проекту USAID

Сьогодні в Кіптівській ОТГ після підписання пілотного проекту з організації землеустрою та впровадження стратегії місцевого економічного розвитку умовах децентралізації, відбулася перша зустріч з представниками проекту USAID.

17:25 31.05.2017

Підписано пілотний проекту з організації землеустрою та впровадження стратегії місцевого економічного розвитку в умовах децентралізації на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади.

При підтримці виконавчої дирекції  Чернігівського регіонального відділення  Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад  22 травня  п.р. відбувся  прес-тур до Кіптівської сільської ради. Його організатором  став  Проект USAID  «Підтримка  аграрного і сільського  розвитку» .

16:58 22.05.2017

Святкуємо День Європи в Україні

На сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є Європейська інтеграція і одним з важливих кроків до європейського суспільства є децентралізація влади. Кіптівська об’єднана територіальна громада, одна з найперших в Україні, зробила цей крок. Саме тому, ось вже другий рік поспіль в Кіптівській ОТГ відзначають День Європи в Україні.

14:24 11.05.2017

Ніхто не забутий...

9 травня в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді пройшли святкові заходи з нагоди святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

18:02 09.05.2017

Відкриття вуличного освітлення в Кіптях

Відповідно до плану соціально-економічного розвитку громади, в квітні місяці поточного року за кошти місцевого бюджету, було  змонтовано мережу вуличних ліхтарів. На вже існуючі опори встановлено сучасні світильники з LED-лампами.

09:42 06.05.2017

Янголи світла

28.05.2017 в м. Чернігів пройшов Чернігівський обласний фестиваль- конкурс української патріотичної пісні та поезії часів революції гідності та АТО "Янголи світла",в якому брала участь директор Кіптівського СБК Ліскович Вікторія,яка гідно представила нашу громаду, за що була нагороджена дипломом за популяризацію української патріотичної пісні та поезії,що оспівує подвиги наших воїнів - оборонців України.

09:55 03.05.2017