A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

Мелодії полісся

1 квітня Козелеччина приймала конкурсантів та гостей Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Мелодії полісся" імені Наталки Розумовської. У фестивалі-конкурсі приймали участь колективи та індивідуальні учасники різних жанрів та різної вікової категорії з усіх регіонів України. Кіптівську ОТГ гідно представили Павло Левченко с.Новий Шлях (лауреат І ступеню), Бойко Маргарита с.Прогрес ( лауреат ІІ ступеню), в номінації естрадний вокал; Аліна Мартиненко с.Прогрес (лауреат І ступеню) - хореографія, Людмила Хліб с.Кіпті (лауреат І ступеню)- народний вокал, колектив "Витоки" із с.Новий Шлях які отримали диплом лаурета ІІ ступеню в номінації естрадний вокал серед ансамблів. Вітаємо та бажаємо нових перемог!!!

16:54 03.04.2017

Ми за чисте довкілля!

29 березня в Кіптівській об’єднаній громаді було оголошено «санітарний день».

13:48 30.03.2017

Виїзне засідання Міністерства молоді та спорту в Житомирі

23 березня 2017року у Житомирі пройшло виїзне засідання Колегії Мінмолодьспорту щодо розвитку фізичної культури та спорту в сільських і селищних територіальних громадах в умовах децентралізації влади, на яке були запрошені представники Кіптівської ОТГ.

16:02 27.03.2017

Козелеччина має талант

           26 березня 2017 рокув Козелецькому РБК відбувся фінал традиційного районного конкурсу «Козелеччина має талант 2»

13:36 27.03.2017

Перемога за нашими!

24 березня 2017 року в приміщенні Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбулася першість району з настільного тенісу. В змаганнях брали участь 12 найсильніших команд району. Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляли учні Підлісненської ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з вчителем фізичного виховання Поліщуком Миколою Дем’яновичем, та учні Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст. – вчитель фізичного виховання Сисоєв Олександр Георгійович.

09:16 27.03.2017

В Підлісному відбулися змагання з тенісу

17 березня 2017 року в селі Підлісне відбулися зональні  змагання з настільного тенісу серед школярів. В змаганнях прийняли участь 7 шкільних команд з Нового Шляху, Прогресу, Підлісного, Вовчка, Красилівки, Хрещатого та Чемера.

10:07 18.03.2017

100 - річчя Української революції

    З метою визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку ХХ століття та утвердженням Української державності, вшанування звитяги захисників рідної землі у Кіптівській Публічній центральній бібліотеці пройшла година історичної пам’яті «Українська революція 1917-1921 років: погляд через сторіччя»

09:22 15.03.2017

Перша сім’я у Кіптівській об’єднаній територіальній громаді отримала 20 тисяч гривень за народжену дитину

Радісну подію приурочили до першого весняного дня. «Щоб якось зацікавити молодь з тим, щоб вони залишалися у нас на території громад, ми створюємо для них усі умови. І нашою родзинкою є те, що ми на 2017 рік прийняли програму народжуваності діток в громаді. Цією програмою передбачена одноразова підтримка народжуваності дитини у розмірі 20 тисяч гривень», - зазначив голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма.

09:03 04.03.2017

В Кіптівський ОТГ відзначили свято Масляної

    Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців і вареників, що вистачить на весь рік.

10:15 28.02.2017

Приємна новина для учнів та вчителів громади

 22 лютого в Прогресівській ЗОШ І –ІІІ ступенів відбулася знакова і радісна подія, якої довго чекали. На шкільному подвір’ї  красувався яскравий жовтого кольору «шкільний автобус», який з цікавістю розглядали учні школи. Для учнів шкільний автобус став справжнім святом. Для потреб учнів та вчителів Прогресівської ЗОШ І – ІІІ ступенів на умовах співфінансування Чернігівської обласної державної адміністрації та Кіптівської сільської ради  було придбано шкільний автобус ПАЗ. На свято подарованого автобуса прибули керівники громади: голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади Володимир Кучма  та начальник відділу освіти  Станіслав Пузирний. Вітаючи всіх присутніх на святі з цією подією, вони зазначили, що одним із головних завдань є створення умов для рівного доступу всіх учнів до якісної освіти, новий автобус є свідченням уваги влади до підростаючого покоління, побажали успіхів у навчанні, щасливих та корисних подорожей.

15:27 23.02.2017

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень