A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кіптівська громада
Чернігівська область, Козелецький район

Новини громади

ЗАВЕРШИЛИСЯ ВІДБІРНІ ЗМАГАННЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ» В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

14 червня 2018 року в місті Чернігів завершилися відбірні змагання серед потерпілих на виробництві, які проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Цей захід – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен.                  

14:17 23.06.2018

Посли "Великої сімки" побували в Кіптях

Сьогодні 21.06.2018 року посли держав «Великої сімки» (G7) разом з віце-прем’єр-міністром України Геннадієм Зубком прибули до Чернігівської області, щоб більше дізнатися про реформу децентралізації та процес утворення ОТГ, яких на Чернігівщини вже 37.

13:45 21.06.2018

Нагороджено медичних працівників громади

Із року в рік в третє неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Немає в світі відповідальнішої професії ніж лікар. Лікарі, фельдшери, медичні сестри щоденно рятують життя, а тому заслуговують поваги, не тільки сьогодні, а кожного дня. 

18:04 15.06.2018

Обмінялися досвідом з польськими колегами

З 02 по 10 червня, в рамках програми Study Tours to Poland, котрий реалізує Фонд "Лідери змін" з коштів Польсько-американського фонду свободи, делегація Чернігівської області здійснила навчальний візит «Розвиток культури, діяльність і різносторонній розвиток бібліотек на фоні реформи місцевого самоврядування» до Сілезького воєводства Республіки Польща. Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляли Ірина Дубик – начальник відділу культури, сім’ї. молоді, спорту та Ірина Погоняйло – директор  Публічної центральної бібліотеки.

11:50 15.06.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора